Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Příprava | 11.07.2016

Dvě prohry v řadě? To nás nepoznamená, říká kapitán Jeřábek

V sobotu se pardubickému týmu výsledkově nedařilo, když i přes zlepšený výkon ve druhé půli prohrál na půdě nováčka ČFL Olympie Hradec Králové 1:2. Poraženecká nálada ale není na programu dne!


"Není to výsledkově příjemné," konstatoval krátce po utkání pardubický kapitán Jan Jeřábek. "Jsem zklamaný zejména z našeho výkonu v prvním poločasu, tam to bylo špatné ode všech. Bylo to mrtvé, bez nasazení, prohrávali jsme osobní souboje a díky vlastním chybám jsme soupeře pustili do dvougólového vedení."

 

Pomohla ale poločasová přestávka. "Něco jsme si v kabině k našemu výkonu řekli, vyhecovali se a soupeře jsme přehrávali." Přišlo sice Řezníčkovo snížení, ale to bylo i přes řadu šancí vše. "Bylo to jen o proměňování šancí, měli jsme jich několik, dali jsme jen jednu…"

 

I když má tým za sebou dvě prohry během jednoho týdne, netřeba věšet hlavu. "Nemyslím si, že bychom byli nějak dole, do mistrovských zápasů je ještě měsíc a máme prostor na tom zapracovat," hodnotí zkušený Jan Jeřábek. "Je to o jednom zápase, kdy se to zlomí. Pořád je lepší když se nám jeden poločas nepovede teď, než aby se nám to stalo v mistráku."

 

V sobotním utkání s hradeckou Olympií se občas trochu jiskřilo, náš kapitán se nebál do soupeře ´zajet´, na druhou stranu řadu zákroků ´schytal´. "Bylo to ke konci trochu vyhecovaný," usmíval se po zápase. "Ale to k fotbalu patří. Chtěl jsem tím kluky i trochu vyhecovat, aby do toho trochu šlápli a jeli naplno."  


(Autor: Radek Klier | Datum: 11.07.2016 | Zdroj fotky: Radek Klier )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Strabag

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C více

Se sezónou jsem spokojený, říká trenér U19 Pavel Němeček

Se sezónou jsem spokojený, říká trenér U19 Pavel Němeček více

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize více

Kdo byl nejlepší přeloučský fotbalista? Kopal na Vinici!

Kdo byl nejlepší přeloučský fotbalista? Kopal na Vinici! více