Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Vítkovice
Profile picture

FNL | 23.09.2016

Sobotní program: Na Vinici na zápas proti Baníku!

V sobotu dopoledne rozhodně neseďte doma! Od 10:15 hod. hostíme Baník Ostrava a u tohoto utkání rozhodně nemůžete chybět. Pardubáci se nesmějí nechat zahanbit ani na tribuně, vždyť do sektoru hostů jsou prodány již více než tři stovky vstupenek!


Baník vede známý trenér Vlastimil Petržela, kterého jsme na Vinici v minulých letech již několikrát přivítali, neboť v letech 2014 - 2015 vedl druholigovou Vlašim. Známý stratég, který nejvíc úspěchů sklidil na lavičce ruského Petrohradu, se nyní snaží s týmem o postup mezi elitu. A v této sezóně začal Baník dobře, jen dvakrát remizoval, jinak jde od vítězství k vítězství.

 

Oporami jsou brankář Vašek se zkušenostmi z ruské ligy, tahounem defenzivy je Tomáš Zápotočný, který je znám kromě působení v Turecku a Itálii především z barev Liberce, Sparty a Příbrami. Z nastupující generace o sobě dává vědět například 19letý Jakub Malý, nejlepšími střelci aktuální sezóny jsou autoři tří branek Nerad a Urgela. Uvidíme, jak se Baník nechá rozhodit středeční překvapivou porážkou v MOL cupu, kdy podlehl třetiligovému Litoměřicku 1:2.

 

Pardubický tým ví, že jde do zápasu proti těžkému soupeři. Ale body nutně potřebuje, protože po slušném startu do soutěže se body na našem kontě přestaly kupit…  "Protože dobře známe trenéra Petrželu tak víme, že ten sází na kondici a už teď je vidět, že po této stránce je Baník na aktuální sezónu dobře připraven. Čeká náš protivník nejen dobře připravený po fyzické stránce a kombinačně velmi schopný, ale také díky přítomnosti několika hráčů, kteří toho mají hodně za sebou, velmi zkušený," vysvětluje trenér Jaroslav Míchal.

 

"Na kvalitě našeho výkonu z druhého poločasu pohárového zápasu s Jihlavou musíme postavit naši hru od začátku utkání proti Baníku," podělil se o své pocity útočník Tomáš Ladra. "Baník bude hrát důrazně a my se od našeho úterního výkonu z druhé půle odrazit."

 

Jak se to našim hráčům podařilo, můžete sledovat v sobotu od 10:15 hod.! Přečtěte si ještě informaci o bezpečnostních opatřeních, která se utkání týkají (info zde)! Vstupenky jsou stále ještě v prodeji; v pátek v restauraci Pod Vinicí, v den utkání se pokladny otevřou dříve, než je obvyklé - v 08:30 hod. a to jak u sektoru domácích, tak u hostujících fanoušků.

 

banik


(Autor: FK Pardubice | Datum: 23.09.2016 | Zdroj fotky: www.fcb.cz )ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj

Top Centrum prodejna

Známe složení účastníků FNL pro příští sezónu

Známe složení účastníků FNL pro příští sezónu více

Pavel Sokol přestupuje do FK Pardubice!

Pavel Sokol přestupuje do FK Pardubice! více

Kupte si permanentku na novou sezónu!

Kupte si permanentku na novou sezónu! více

Až bude stadion, chtěli bychom o postup hrát, říká Zavřel

Až bude stadion, chtěli bychom o postup hrát, říká Zavřel více