Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 25.09.2016

Remíza byla spravedlivá, fanoušci skvělí, shodli se trenéři

Na Vinici se v sobotu dopoledne tísnilo dva a půl tisíce diváků. Fanoušků Baníku dorazilo několik stovek a ani ti domácí se nenechali zahanbit. Přesto se po skončení utkání všichni rozcházeli v poklidu a k žádným incidentům během utkání nedošlo.


Kvalitní příprava pořadatelského sboru, dostatečný počet policejních těžkooděnců a včas odhalená taška s pyrotechnikou v koruně stromu v areálu stadionu - to byly záležitosti, které napomohly poklidnému chodu sobotního utkání proti Baníku Ostrava. Jejich fanoušky předcházela „divoká“ pověst, ale trenér Petržela to viděl jinak. "Naši fanoušci jsou velmi slušní, to se také potvrdilo. Co se stalo v Ostravě při derby s Opavou, nás štve, ale to nebyli naši fanoušci. Potrestáni jsme ale my, neboť příští utkání hrajeme bez diváků," pravila trenérská legenda po utkání.

 

Pochvalu pro příznivce měl i domácí trenér Míchal. "Fanoušci Baníku se v Pardubicích chovali skvěle, líbily se transparenty i choreo s balonky. My také máme hrstku věrných příznivců, ale takové počty můžeme Baníku závidět," chválil fanoušky hostů.

 

Oba trenéři se shodli v hodnocení, že jedna jedna na body je spravedlivé. "Čekali jsme nesmírně bojovné utkání. Zasloužená remíza. Žádný tým si nezasloužil vyhrát. Pro mě to je starost, protože tři body nemáme právem," řekl ostravský kouč po skončení duelu.

 

"Naší hře scházela odvaha proniknout do pokutového území. Na šance to bylo z naší strany velmi málo. Nebylo to utkání, kde si je vypracujeme prakticky do prázdné brány. V tomto utkání jsme je neměli. Domácí hráli výborně, neskutečně obětavě a důrazně," pokračoval Vlastimil Petržela.

 

"Bylo to remízové utkání. My jsme byli dominantnější v první půli, Baník nás začal přehrávat ve druhé. Z obou mužstev si nikdo nezasloužil vyhrát. Proti Baníku musíme proměňovat šance, jinak nemůžeme vyhrát, jednu dvě jsme měli, proto jsme získali pouze bod," řekl po zápase domácí trenér Jaroslav Míchal. 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 25.09.2016 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro

Farmet

Párkrát mi slušně zatrnulo, neskrýval gólman Letáček po premiéře

Párkrát mi slušně zatrnulo, neskrýval gólman Letáček po premiéře více

Známe termín pohárového souboje proti Jablonci!

Známe termín pohárového souboje proti Jablonci! více

Ženský A-tým otočil utkání v Teplicích!

Ženský A-tým otočil utkání v Teplicích! více

V sobotu do Prostějova. A chceme odplatu!

V sobotu do Prostějova. A chceme odplatu! více