Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-15 | 16.10.2016

Výhra U 15 v Teplicích

12. mistrovské utkání


FK Teplice - FK Pardubice - 0:1 (0:1)

 

Branky: 23. Koukola

 

Sestava:

Horníček – Kurka, Koukola, Hajník, Zezulák (35. Gerčák) – Paulus (54. Slavík), Dostál (18. Štichauer), Šimek, De Almeida (65. Březina), Čermák - Klímek (60. Pithart).

 

Trenér Mgr. Jaroslav Jelínek: "Dnes jsme odehráli zápas s nejkvalitnějším celkem, se kterým jsme se v podzimní části potkali. Tím bych chtěl vyzvednout kvalitu soupeře! My jsme se snažili hrát od první minuty aktivně, ale to se nám dařilo jen do 20. minuty. Následně jsme si vytvořili akci, z které jsme zahrávali roh a hráč Koukola si našel odražený míč a vstřelil vítěznou branku. Ve druhém poločase jsme se snažili hrát aktivně, ale soupeř nám ukázal, že máme stále na čem pracovat a zdokonalovat se. Hráče chválíme za aktivitu, koncentraci a chuť nechat na hřišti 100%."

 

Hráč Petr Kurka: "Od začátku zápasu nás soupeř přehrával a my jsme spoléhali na rychlou kombinaci. Hrozili jsme ze standartních situací. Z rohového kopu jsme vstřelili branku na 1:0 a do poločasu jsme si to pohlídali. Do druhého poločasu vstoupil lépe soupeř, ale nám se dařila defenzíva. Výsledek 1:0 jsme si udrželi do konce zápasu a odvezli si 3 cenné body."


(Autor: FK Pardubice | Datum: 16.10.2016 | Zdroj fotky: )AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Aigos - reklama

Ženský A-tým vyhrál v Olomouci, první místo mu už nikdo nevezme

Ženský A-tým vyhrál v Olomouci, první místo mu už nikdo nevezme více

Cenná výhra rezervy ve Vysokém Mýtě

Cenná výhra rezervy ve Vysokém Mýtě více

Vladimír Pitter: Neumím si představit, že by rekonstrukce stadionu neproběhla

Vladimír Pitter: Neumím si představit, že by rekonstrukce stadionu neproběhla více

Jakub Pekárek: Doma už neprohrajeme!

Jakub Pekárek: Doma už neprohrajeme! více