Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-14 | 16.10.2016

Zápasy se Slavií Praha a Teplicemi

Zápasy 11. a 12. kola žákovské ligy starších žáků


FK Teplice - FK Pardubice 1:1 (0:1)  na penalty 3:5

Branky: 35.min Hrnčíř Tomáš

penalty proměnili všichni hráči v tomto pořadí: Beneš Petr, Kirchner Tomáš, Obermajer David, Veverka Petr, Němec Jakub

Sestava:

Šindelář - Kirchner, Besperát, Hrnčíř, Voženílek - Němec, Beneš, Jarkovský (53.Kárský), Teplý, Skřivánek (36.Veverka) - Hildebrand (36.Obermajer)

 

Trenér Jakub Adam: V dnešním utkání jsme se dopouštěli velice laciných a zbytečných chyb v rozehrávce a tím se soupeř dostal do několika "tutovek", které jsme se štěstím přěžili. Po celý první poločas měl soupeř více ze hry a nám pomohla standartka v poslední minutě poločasu, po které jsme se dostali do vedení. Ve druhém poločase se hra více vyrovnala a i my jsme si vytvořili zajímavé příležitosti. Bohužel v závěru zápasu soupeř dokázal vyrovnat a tak došlo na penalty, v kterých jsme byli štastnější.

 

Obránce Tomáš Hrnčíř: „V prvním poločase nás soupeř herně přehrával a měl mnoho šancí, ale ani jednu nevyužili. Prohrávali jsme osobní souboje a ani rozehrávka se nám nedařila. Minutu před koncem prvního poločasu se nám podařil vstřelit gól na 1:0 z rohu. Ve druhém poločase se nám dařila kombinace. Přidali jsme tandemy a začali otáčet hru a mnoho šancí jsme neproměnili. Posledních 20 minut jsme však vše zhoršili a soupeř si po našich individuálních chybách vytvářel šance. Bohužel v 68.minutě jsme obdrželi gól po chybě stoperů, nevystihli jsme kolmý balón a soupeř obešel našeho gólmana. Poté se nám vydařili penalty a vezeme si 2 body. Do příštích utkání musíme zlepšit hlavně rychlejší práci s balónem a hru bez něj“.

 

FK Pardubice – SK Slavia Praha 2:0 (1:0)

Branky: 19.min Němec Jakub, 67.min Teplý Daniel

Sestava:

Nalezinek - Kirchner, Bespetár, Hrnčíř, Voženílek - Němec (51.Veverka), Obermajer (58.Kárský), Jarkovský, Beneš (58.Teplý), Skřivánek - Šenkýř (51.Mikan)

 

Trenér Jan Kolčava: „První poločas byl z naší strany poměrně slušný, dokázali jsme si vypracovat několik příležitostí, proměnili pouze jednu z nich. Druhý poločas měla hru ve svých rukou Slavia, my jsme díky týmovému pojetí jejich tlaku odolali a v závěru z brejkové situace utkání rozhodli.“

 

Záložník Petr Kárský: „Slavie byla v poli o něco lepší než my, ale my jsme je přehráli bojovností. Bylo to pěkné vítězství.“

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 16.10.2016 | Zdroj fotky: )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Strabag

Pronájem hřiště s umělou trávou v únoru 2020

Pronájem hřiště s umělou trávou v únoru 2020 více

Podcast č. 8 o startu sezóny našeho týmu U19

Podcast č. 8 o startu sezóny našeho týmu U19 více

Podcast č. 7, o pardubické fotbalové mládeži!

Podcast č. 7, o pardubické fotbalové mládeži! více

Prodej Lotto na Vinici.

Prodej Lotto na Vinici. více