Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-15 B | 17.10.2016

Na závěr náročného týdne další výhra U-15 B

Desáté výhry v řadě dosáhl o víkendu žákovský celek U-15 B, který suverénně vede tabulku krajského přeboru.


FK Pardubice U-15 B - SK Pardubičky 4:0 (2:0)

 

Branky: Poláček 2x, Kala, Pavlíček T.
Sestava: Bureš - Zdražil, Khol, Tlapák, Votruba - Pavlíček P., Bartoš, Březina, Pikner - Poláček, Kala. Střídali: Svatoň, Kmoníček, Pavlíček T.

 

Hodnocení utkání:
Zápas proti Pardubičkám se nám nehodnotí dobře. Oko diváka muselo zaplakat. Utkání se nám vůbec nepovedlo, myslím po fotbalové stránce. Byli jsme bez pohybu, nedařilo se nám kombinovat, vše jsme většinou hráli středem hřiště. To, co nás zdobilo ve většině zápasů, tedy hra po stranách, se nám tentokrát vůbec nedařilo. Soupeř bojoval, snažil se hodně nakopávat a my jsme se přizpůsobili. Naše středové záložníky muselo jednu chvíli bolet za krkem. Bylo spíše bojovné utkání, ale zápas jsme nakonec zvládli. Bylo vidět, že náročný týdenní program (anglický týden: MU Vysoké Mýto, PU s ČLŽ MFK Chrudim U15 a v neděli MU SK Pardubičky) byl pro některé hráče příliš. Nicméně jsou to pro ně zkušenosti do budoucna.
Hráčům děkujeme za to, že tento týden zvládli a hlavně vítězně, byť dnes musíme být spokojeni jen s výsledkem a neobdrženou brankou. Náročné měřítko tohoto týdne nejlépe zvládl a i v neděli byl nejlepším na hřišti Tomáš Březina.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 17.10.2016 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro

Farmet

V generálce vysoká výhra proti Dobrovicím

V generálce vysoká výhra proti Dobrovicím více

Dynamický ticketing. Proč jsme k němu sáhli?

Dynamický ticketing. Proč jsme k němu sáhli? více

Přestupy uzavřeny, koho na jaře v týmu uvidíte?

Přestupy uzavřeny, koho na jaře v týmu uvidíte? více

Prodej vstupenek na derby zahájen!

Prodej vstupenek na derby zahájen! více