U-15 B | 01.11.2016

Tým U-15 B završil výhrou podzimní část sezóny

V neděli se rezerva starších žáků rozloučila na Dolíčku s podzimní částí sezóny výhrou nad Přeloučí.

FK Pardubice U-15 B - FK Přelouč 2:0 (1:0)

Branky: Sušil a Bureš
Sestava: Holeček - Votruba, Zdražil, Vojtíšek, Pavlíček T. - Vašíček, Sušil, Pikner, Tlapák - Kala, Mikan. Střídali: Pavlíček P., Svatoň, Bureš

Hodnocení trenéra:
Poslední mistrovský zápas podzimu jsme sice zvládli vítězně, ale výhru jsme si za předvedený výkon nezasloužili. Byl to náš nejhorší výkon, který jsme předvedli. Soupeř byl fotbalovější a bojovnější a za předvedený výkon by si zasloužil i vyhrát, to musíme uznat. Soupeř měl i dost šancí na skórování. Ale fotbal se nehraje na šance, nýbrž na vstřelené branky a v tom jsme byli produktivnější.

Musím podotknout, že předvedená hra není optimální, už čtyři zápasy. Přistupujeme k zápasům lehkovážně a nesoustředěně a myslíme si, že se soupeř porazí sám. Nedaří se nám kombinovat po stranách, nechce se nám běhat a ztrácíme spoustu jednoduchých míčů a to nás sráží hodně do kolen. A na každou branku se hodně nadřeme. Nejde hodnotit každý poločas zvlášť, protože oba poločasy byly z naší strany špatné, ale pokud si hru zjednodušíme, tak vstřelíme i branku. V 1. poločase to bylo po střele Denise Sušila z poza velkého vápna - 1:0. A ve 2. poločase po brejku, kdy Kala vybídl Bureše a ten nezaváhal, 2:0. A to ještě oba útočníci v závěru utkání zahodili 100% šance (Kala netrefil prázdnou bránu a Bureš po samostatném úniku minul). Musíme se z těchto zápasů ponaučit a připravit se na jaro, kdy se na nás nachystá, zřejmě každý tým… Nejlépe se zápas vydařil Zdražilovi, Vojtíškovi a druhý poločas Svatoňovi.

Ale, nechci zůstat jen u negativního hodnocení. Máme tu spousty i kladného a to je, že po 13. kolech jsme bez prohry, na 1. místě tabulky a v produktivitě jasně nejlepší (82 branek). Také v defenzívě se nám taky dařilo, pouze 5x jsme obdrželi branku. To se jen tak nevidí! Je poznat, že to klukům v týmu šlape a výsledkově se daří…

Děkujeme všem hráčům, kteří se na podzim podíleli na těchto výsledcích a předváděli velmi dobré výkony. Poděkování patří taky rodičům, kteří nás hlasitě podporovali na všech zápasech, ať venku, nebo doma. A i velké dík patří trenérům A týmů U15, U14 za dobrou spolupráci.