Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-15 | 07.11.2016

Výhra nad Bohemians Praha 1905

15. mistrovské utkání.


Bohemians Praha 1905 - FK Pardubice 1:2 (0:1)

 

Branky: 18. Kurka, 54. Koukola.

 

Sestava:

Horníček – Slavík, Koukola, Hajník, Klímek – Paulus, Štichauer, Kurka, De Almeida (60. Vojtíšek), Čermák (58. Březina) - Gerčák (45. Zdražil).

 

Trenér Mgr. Jaroslav Jelínek:" V prvním poločase jsme odehráli vyrovnanou partii a vytvořili jsme si několik slibných přiležitostí, dá se říci, že tři brankové. Z toho jsme vstřelili jednu branku. Ve druhém poločase jsme se snažili hrát aktivně, a to se nám vůbec nepodařilo. Lacino jsme ztráceli míče a přechodová fáze skoro vůbec nebyla. Zbytečně jsme se nechali zatlačit. Soupeř byl ve druhém poločase lepší. My jsme si vytvořili pouze pár šancí a z toho vstřelili vítězný gól." 

 

Hráč Jakub Štichauer:" Vstoupili jsme do zápasu dobře, po několika minutách jsme vstřelili gól. Poté hra byla vyrovnaná, ale vytvořili jsme si gólové situace. Druhý poločas byl stále vyrovnaný, s mírným tlakem soupeře. Bohužel jsme dostali branku, ale dali jsme hlavy nahoru a dali vítězný gól. Myslím, že jsme to odmakali a vítězství jsme si zasloužili."

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 07.11.2016 | Zdroj fotky: )ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau

Aigos - reklama

Magazín LIBERO č. 7 měl v úterý svou premiéru

Magazín LIBERO č. 7 měl v úterý svou premiéru více

Pozápasový rozhovor s Tomášem Solilem

Pozápasový rozhovor s Tomášem Solilem více

Podpoř dobrou věc: kup dres Jirky Mikera!

Podpoř dobrou věc: kup dres Jirky Mikera! více

Reprezentační nominace nám udělaly radost

Reprezentační nominace nám udělaly radost více