Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-14 | 14.11.2016

Domácí prohra se Spartou

14. kolo žákovské ligy starších žáků.


FK Pardubice - AC Sparta Praha 0:1 (0:0)

 

Sestava:

Šindelář - Kirchner, Besperát, Hrnčíř, Voženílek - Němec (45. Veverka), Obermajer (18. Teplý), Jarkovský, Beneš (50. Kárský), Skřivánek (45. Šenkýř), Hildebrand (50. Poláček)

 

Trenér Jan Kolčava: „Odehráli jsme kvalitní utkání, v prvním poločase se nám lépe dařila kombinace, ale bez ohrožení soupeřovy branky, ve druhé části to nebylo z naší strany tak kvalitní, ale do dvou gólovek jsme se dostali, bohužel ani jednu nevyužili. Soupeř zvládl proměnit jeden ze svých průniků středem. Zasloužili jsme si dnes bodovat, ale k tomu musíme proměňovat vytvořené šance.“

 

Záložník Jakub Němec: „První půli jsme hráli velmi dobře, snažili jsme se hrát kombinační fotbal a to se dařilo. Hned v první minutě druhého poločasu jsme měli gólovou šanci, ale neproměnili jsme ji. V půlce druhého poločasu jsme obdrželi gól. Snažili jsme se vyrovnat skóre, ale to se nepovedlo. Myslím si, že jsme odehráli velmi dobré utkání“.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 14.11.2016 | Zdroj fotky: redakce )ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau

Aigos - reklama

Několik aktualit z našeho klubu

Několik aktualit z našeho klubu více

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie více

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu!

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu! více

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže více