Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Profile picture

U-19 | 09.12.2016

Hodnocení podzimní části sezony U19

Po podzimní části figuruje U19 na 13. místě tabulky 1.DL.


Hodnocení trenéra Aleše Majera

 

"V úvodu krátkého hodnocení podzimní části bych chtěl poděkovat všem kolegům z realizačního týmu za výbornou spolupráci, všichni se významě podílí na celém chodu našeho týmu.

 

Podzimní část se nám výsledkově podařila pouze průměrně, po důkladné analýze jednotlivých zápasů jsem přesvědčený, že jsme měli získat více bodů a být v tabulce ve vyšších patrech. Bohužel jsme v sedmi případech prohráli o jednu branku a jednalo se vždy o zápasy, ve kterých jsme díky našemu výkonu měli možnost bodovat. Některé zápasy nám doslova utekly mezi prsty, jediný, kdo nás na podzim přehrál, byl Baník Ostrava. Všechny zápasy samozřejmě nejdou dotáhnout do vítězného konce, ale prohrát tolikrát o jeden gól je moc.

 

Náš herní projev se postupně vyvýjel, v závěru jsme trochu reagovali na některé zdravotní výpadky a zhoršující se kvalitu terénů. Přesto mám z naší hry dobrý pocit, ve většině zápasů jsme hráli ofenzivně a aktivně, i když ne vždy se nám to dařilo po celých 90 minut, tam vidím rezervy, některé herní činnosti je třeba posunout dále. Potřebujeme o něco zrychlit finální fázi, v poslední třetině hřiště hrajeme někdy složitě. Velmi jsme zapracovali na postupném útoku i na presingu, ale i tam máme ještě prostor pro zlepšení. Tým má charakter, kluci se nikdy nevzdali ani za nepříznivého vývoje skóre.

 

Všem klukům děkuji za odvedenou práci, přistupují k fotbalu poctivě a mají ho rádi. Přesto si myslím, že pokud chtějí do velkého fotbalu, měli by svůj zajímavý potenciál rozvíjet ještě o něco více a důkladněji.

 

V závěru bych chtěl všem členům našeho týmu, vedení klubu, všem kteří se o nás starají a všem našim příznivcům popřát veselé vánoce, mnoho zdraví a štěstí a úspěšný rok 2017."

 

Další odkazy k tématu

- Tabulka a všechny výsledky v podzimní části dorostenecké ligy
- Statistiky dorostu U-19 v podzimní části soutěže
- Program přípravných utkání v zimě 2017

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.12.2016 | Zdroj fotky: Radek Klier )Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA

ČPP Servis

A-tým zakončil první týden přípravy modelovým zápasem

A-tým zakončil první týden přípravy modelovým zápasem více

ČFL je pro naše odchovance skvělá zkušenost, hlásí Pavel Němeček

ČFL je pro naše odchovance skvělá zkušenost, hlásí Pavel Němeček více

Už máš svou eFKartu? Můžeš získat zajímavý bonus!

Už máš svou eFKartu? Můžeš získat zajímavý bonus! více

Kup si permici do 15. ledna a vyhraj podepsaný míč!

Kup si permici do 15. ledna a vyhraj podepsaný míč! více