Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Přípravná utkání
Profile picture

Příprava | 05.01.2017

Parta vypadá v pohodě, těší nováčka Vodháněla

Hýřil pohybem, nohy mu kmitaly jedna báseň. Střela či přihrávka do kombinace mu nedělaly problém. Devatenáctiletý krajní či střední záložník Jan Vodháněl se v úterý dopoledne poprvé zapojil do tréninku s novými spoluhráči z Pardubic.


„Parta vypadá v pohodě. Myslím si, že by to tady mohlo být dobré,“ prohlásil mladík, který po svém příchodu v Mladé Boleslavi vyfasoval oblečení s číslem 16.

 

I přes svůj nízký věk už si Vodháněl připsal dva starty v nejvyšší soutěži, byť jen krátké. Dvacetiminutový debut si užil v minulé sezóně proti pražské Dukle. „Zápasy jsem chodil hrát převážně za juniorku. Na lavičce jsem byl v áčku za pana Kalivody asi třikrát,“ vypočítává postavou drobnější hráč, který se v týmu zná s útočníkem Tomášem Ladrou. „Jsme kamarádi už od mladšího dorostu.“    

 

Bydliště bude mít, stejně jako několik dalších hráčů, v Nemošicích. Co si od něho slibují trenéři, to zatím neví, jelikož je poznal až při prvním zápřahu. Jeho mateřský klub má o účelu hostování jasno. „Boleslavské vedení v tom vidí šanci na progres, abych nahrál minuty ve druhé lize a posunul se výkonnostně dál,“ dodal hráč, jehož příchod na východ Čech doporučil jeden z pardubických koučů Martin Shejbal, který hráče sledoval v reprezentačním výběru U-20.

 


(Autor: Martin Švec, MF Dnes | Datum: 05.01.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice

Aigos - reklama

V sobotu diváci na Vinici gól neviděli, body se dělily

V sobotu diváci na Vinici gól neviděli, body se dělily více

Končí podzim, kdo nastřílel nejvíc gólů a odehrál nejvíc minut?

Končí podzim, kdo nastřílel nejvíc gólů a odehrál nejvíc minut? více

Kvalifikovali jsme se na MČR v halové kopané

Kvalifikovali jsme se na MČR v halové kopané více

Česká televize točila profil Emila Tischlera

Česká televize točila profil Emila Tischlera více