Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Příprava | 05.01.2017

Parta vypadá v pohodě, těší nováčka Vodháněla

Hýřil pohybem, nohy mu kmitaly jedna báseň. Střela či přihrávka do kombinace mu nedělaly problém. Devatenáctiletý krajní či střední záložník Jan Vodháněl se v úterý dopoledne poprvé zapojil do tréninku s novými spoluhráči z Pardubic.


„Parta vypadá v pohodě. Myslím si, že by to tady mohlo být dobré,“ prohlásil mladík, který po svém příchodu v Mladé Boleslavi vyfasoval oblečení s číslem 16.

 

I přes svůj nízký věk už si Vodháněl připsal dva starty v nejvyšší soutěži, byť jen krátké. Dvacetiminutový debut si užil v minulé sezóně proti pražské Dukle. „Zápasy jsem chodil hrát převážně za juniorku. Na lavičce jsem byl v áčku za pana Kalivody asi třikrát,“ vypočítává postavou drobnější hráč, který se v týmu zná s útočníkem Tomášem Ladrou. „Jsme kamarádi už od mladšího dorostu.“    

 

Bydliště bude mít, stejně jako několik dalších hráčů, v Nemošicích. Co si od něho slibují trenéři, to zatím neví, jelikož je poznal až při prvním zápřahu. Jeho mateřský klub má o účelu hostování jasno. „Boleslavské vedení v tom vidí šanci na progres, abych nahrál minuty ve druhé lize a posunul se výkonnostně dál,“ dodal hráč, jehož příchod na východ Čech doporučil jeden z pardubických koučů Martin Shejbal, který hráče sledoval v reprezentačním výběru U-20.

 


(Autor: Martin Švec, MF Dnes | Datum: 05.01.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Strabag

V Plzni jsme dohrávali v deseti a inkasovali v závěru utkání

V Plzni jsme dohrávali v deseti a inkasovali v závěru utkání více

Těším se, říká před možným restartem ligy trenér ženského A-týmu

Těším se, říká před možným restartem ligy trenér ženského A-týmu více

Městská Rada schválila vítěze výběrového řízení na LS

Městská Rada schválila vítěze výběrového řízení na LS více

Musíme zápas zvládnout, říká trenér Novotný

Musíme zápas zvládnout, říká trenér Novotný více