Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Profile picture

U-19 | 10.01.2017

Dorost U-19 poměřil ve dvou zápasech síly s Jihlavou

První dvě přípravná utkání má za sebou nejstarší dorostenecký tým. V sobotu se v Ohrazenicích střetl ve dvou zápasech s Vysočinou Jihlava, v prvním zvítězil, ve druhém těsně podlehl.


Dorostenci z týmu U-19 zahájili přípravu také v minulém týdnu a hned na konci týdne je čekal přípravný zápas a to dokonce ve dvojitém balení. Trenér pardubického celku Aleš Majer si se soupeřem dojednal dokonce dvě po sobě jdoucí utkání, aby se do hry zapojili všichni hráči.

 

„Bohužel tenhle náš úmysl nabouralo několik onemocnění v našem týmu a tak ve druhém zápase muselo nastoupit několik hráčů z U-17 a bylo znát, že proti nim stanuli starší protivníci,“ vysvětlil Aleš Majer. A výsledky? V prvním utkání naši mladíci porazili Vysočinu Jihlava 3:2, ve druhém utkání podlehli 0:1. „Soupeř zahrál dobře, prvnímu utkání by možná víc slušela remíza, ale my jsme byli hodně produktivní.“  

 

Nutno připomenout, že naší U-19 scházelo trio hráčů, kteří nastoupili rovněž v sobotu v A-týmu při utkání Tipsport ligy (Šmíd, Huf, Mužík). „Zranění nás zatím naštěstí netrápí, u absentujících šlo spíše o nachlazení. Individuálně se pak připravují Šafařík a Lněnička, kteří se vracejí po zranění,“ vysvětlil trenér.

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 10.01.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Farmet

A-tým zakončil první týden přípravy modelovým zápasem

A-tým zakončil první týden přípravy modelovým zápasem více

ČFL je pro naše odchovance skvělá zkušenost, hlásí Pavel Němeček

ČFL je pro naše odchovance skvělá zkušenost, hlásí Pavel Němeček více

Už máš svou eFKartu? Můžeš získat zajímavý bonus!

Už máš svou eFKartu? Můžeš získat zajímavý bonus! více

Kup si permici do 15. ledna a vyhraj podepsaný míč!

Kup si permici do 15. ledna a vyhraj podepsaný míč! více