Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

U-19 | 26.01.2017

Dorostenecké týmy se připravovaly na Slovensku

V úterý a ve středu sehrály dorostenecké celky U-19 a U-17 přípravná utkání u našich východních sousedů. V úterý v Nitře a ve středu v Senici pardubičtí hráči sbírali další cenné zkušenosti.


V úterý dorazila pardubická výprava, čítající dva dorostenecké týmy, do Nitry. Nejprve celek U-19 podlehl domácímu FC Nitra 2:3 (2:1). "Bylo to velmi kvalitní utkání s nejlepším celkem slovenské dorostenecké ligy, který na podzim bojoval dokonce v juniorské Lize mistrů a vyřadila ho až španělská Malaga," popsal kvalitu protivníka trenér Aleš Majer. Pardubický tým vyhrál první půli 2:1, obě branky vstřelil Jirásek.

 

"Hrálo se rychle, v tempu, takhle náročnou hru bych srovnal s výkony Slavie nebo Sparty, zkrátka výborná příprava." Poté nastoupil dorostenecký tým U-17, který remizoval 1:1 s domácími protivníky, Pardubáci ale měli na to, aby zvítězili, jejich jedinou branku vstřelil Novotný.

 

Noc strávila pardubická výprava v Nitře a druhý den, tedy ve středu, se přesunula do Senice. I tady sehráli Pardubáci dvě utkání a tým U-19 remizoval 1:1 (1:0). "Ve druhém utkání jsme si zasloužili výhru, ale neproměnili jsme naše šance. Jediný náš gól dal opět Jakub Jirásek," řekl trenér Majer. Poté nastoupil celek U-17 a ten Senici podlehl 1:3 (1:2). Jediný pardubický gól vstřelil znohu Jan Novotný.

 

Oba týmy jsou již doma a chystají se na další svá utkání. U-19 jede v sobotu do Kolína, kde se střetne s tamním divizním A-týmem. U-17 se představí v neděli od 11:00 hod. v Ohrazenicích v dalším zápase Memoriálu Vlastislava Marečka, stejně jako U-16.    

 

Přípravná utkání dorosteneckých týmů na Slovensku:

 

FC Nitra U-19 - FK Pardubice U-19 3:2 (1:2)

Branky FK Pce: 2 Jirásek  

 

FC Nitra U-17 - FK Pardubice U-17 1:1 (0:0)

Branka FK Pce: Novotný

 

 

FK Senica U-19 - FK Pardubice U-19 1:1 (0:0)

Branka FK Pce: Jirásek  

 

FK Senica U-17 - FK Pardubice U-17 3:1 (2:1)

Branka FK Pce: Novotný

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 26.01.2017 | Zdroj fotky: redakce )Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice

Aigos - reklama

Video: Trenér Kováč po utkání proti Bohemians

Video: Trenér Kováč po utkání proti Bohemians více

Těsná prohra rezervy v Chlumci

Těsná prohra rezervy v Chlumci více

Ani zlepšená hra zatím body nepřinesla

Ani zlepšená hra zatím body nepřinesla více

Výhra nad Slavií nás motivuje, říká záložník U19 Daniel Pandula

Výhra nad Slavií nás motivuje, říká záložník U19 Daniel Pandula více