Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 30.01.2017

Na hostování přichází záložník Jan Shejbal

FK Pardubice získal zajímavou posilu pro jarní část sezóny. V sobotu již za A-tým v semifinále Tipsport ligy nastoupil záložník Jan Shejbal, odchovanec pardubického fotbalu, který je kmenovým hráčem FC Hradec Králové.



 

"Dohodli jsme se s Hradcem Králové na Honzově půlročním hostování v našem týmu, takže už o víkendu bude moci hrát za náš tým v Tipsport lize," přinesl v pátek večer dobrou zprávu sportovní manažer FK Pardubice Vít Zavřel. Jan Shejbal je odchovancem našeho klubu, odkud v roce 2012 zamířil do Hradce Králové. Jeho dres oblékal i v A-týmu, loňský podzim pak strávil na Slovensku v dresu FC Nitra. "Jsme rádi, že jde právě do Pardubic. Budeme ho mít na očích. Honza je stále mladý hráč a potřebuje hlavně hrát," uvedl pro iDnes.cz Bohuslav Pilný, jeden z trenérů hradeckého týmu.

 

Zatím stále 22letý Jan Shejbal (své 23. narozeniny oslaví 20. dubna) nastoupil v základní sestavě v obou víkendových zápasech, ten finálový odehrál celý. "V neděli podal lepší výkon, než v sobotu. Je na něm vidět, že je trochu unavený, věříme, že jeho výkony půjdou ještě nahoru," hodnotil pozitivně své první pocity z hráčova vstupu do týmu pardubický trenér Jiří Krejčí.

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 30.01.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )



AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Farmet

To nejhorší v přípravě máme za sebou, říká Michal Petráň

To nejhorší v přípravě máme za sebou, říká Michal Petráň více

A tým porazil Dobrovici těsně 1:0

A tým porazil Dobrovici těsně 1:0 více

Povedené utkání proti FC Vysočina Jihlava

Povedené utkání proti FC Vysočina Jihlava více

Vzdělávací seminář pro trenéry, rodiče a učitele

Vzdělávací seminář pro trenéry, rodiče a učitele více