Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-10 (2007) | 20.02.2017

Nominace do Rychnova a Chocně

Následující víkend odehrajeme dva turnaje, jeden v Rychnově nad Kněžnou a druhý v Chocni. Zde najdete nominaci a další informace.


Sobota v Rychnově

 

Datum: 25. 2. 2017 (sobota)

Místo: Rychnov nad Kněžnou, Hala Romana Šebrleho – Gymnázium F. M. Pelca, Hrdinů odboje 36

Mapa: https://mapy.cz/zakladni?x=16.2790999&y=50.1626328&z=17&source=addr&id=10020369

Sraz: 8:30

Nominace: Flamík Filip, Schejbal Filip, Skokan Filip, Procházka Přemek, Čihák Vojtěch, Drobný Lukáš, Kučera Ondřej, Schejbal Dominik, Dostál Jan

Účastníci:

Skupina ,,A“ – OFS Rychnov 2007, FK Náchod, FC Hradec Králové ,,B“, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou, AC Sparta Praha ,,A“

Skupina ,,B“ – FK Dobruška, FK Letohrad, FC Hradec Králové ,,A“, FK Pardubice, AC Sparta Praha ,,B“

Konec turnaje je plánován na 17:00

 

 

Neděle v Chocni

 

Datum: 26. 2. 2017 (neděle)

Místo: Choceň, Sportovní hala při ZŠ Sv. Čecha

Mapa: https://mapy.cz/zakladni?x=16.2150543&y=50.0009134&z=17&source=firm&id=357351

Sraz: 8:00

Nominace: Komárek Adam, Stavinoha Jakub, Vrážel Daniel, Bohuněk Petr, Hudák Jáchym, Zelinger Jan, Vencl Ondřej, Pavlíček Martin, Čáslavka Ondřej

Účastníci: TJ Svitavy, TJ Lanškroun, FC Hlinsko, Spartak Choceň ,,Modrá“, Spartak Choceň ,,Žlutá“, SK Nemošice, FK Pardubice

Konec turnaje je plánován na 14:40.


(Autor: Já | Datum: 20.02.2017 | Zdroj fotky: )



AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Certus

Dorost U-19 opět vyhrál a potvrdil tři body z Teplic!

Dorost U-19 opět vyhrál a potvrdil tři body z Teplic! více

Martin Šejvl: Dostali jsme laciné góly

Martin Šejvl: Dostali jsme laciné góly více

O víkendu startuje divize, nabízíme rozpis B-týmu!

O víkendu startuje divize, nabízíme rozpis B-týmu! více

Solil s repre U-17 na kvalifikaci ME, Suchochleb náhradníkem

Solil s repre U-17 na kvalifikaci ME, Suchochleb náhradníkem více