Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-8 (2009) | 23.02.2017

Nominace na víkendové turnaje v Chocni a Hradci Králové

O víkendu nás čekají další halové turnaje. V sobotu zajíždíme do Chocně, v neděli pak do sousedního Hradce Králové (Vysoká nad Labem). Nominaci a detaily k oběma turnajům naleznete zde.


TURNAJ FK CHOCEŇ

Datum: 25.2.2017

Místo:  Sportovní hala při ZŠ Sv. Čecha, Stromovka 1686, Choceň (GPS: 50°0'2.790"N, 16°12'53.363"E)

Počet účastníků:  6 (každý s každým)

 

NOMINACE:

Alex Polák, Kryštof Mazal, Jakub Šlechta, Lukáš Jirout, Michal Budera, Matyáš Brauner, Štěpán Wolf

Trenér:

Marcel Janovský

 

Přehled zápasů:

9:10   Sruby

9:50   Lanškroun

10:30  Choceň - žlutí

11:30  Vysoké Mýto

12:50  Choceň - modří

 

Sraz nominovaných je v 8:25 hod v hale v Chocni, předpokládaný konec turnaje je ve 13:30 hodin.

 

TURNAJ HRADEC KRÁLOVÉ

Datum: 26.2.2017

Místo:  Sportovní hala Vysoká nad Labem (GPS: 50.1558781N, 15.8138103E)                                                                          

Počet účastníků: 10 (dvě skupiny, ve kterých se hraje systémem každý s každým, poté následují semifinálové boje a zápasy o konečné umístění)

 

NOMINACE:

Martin Machač, Nikolas Linha, Alexander Schwarzkopf, Tobias Tunheber, Tomáš Semerád, Ondřej Hlušička, Martin Holešinský, Štěpán Koblížek

Trenéři:

Petr Doležal, Jindřich Koblížek

 

Přehled zápasů ve skupině B:

8:03   FK Náchod

9:51   MFK Vítkovice

11:39  UKS Lechia Dzierźoniów

13:27  SK Sigma Olomouc

 

Sraz nominovaných je v 7:20 hod v hale ve Vysoké, předpokládaný konec turnaje je v 16 hodin.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 23.02.2017 | Zdroj fotky: )



ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj

Aigos - reklama

Dorost U-19 opět vyhrál a potvrdil tři body z Teplic!

Dorost U-19 opět vyhrál a potvrdil tři body z Teplic! více

Martin Šejvl: Dostali jsme laciné góly

Martin Šejvl: Dostali jsme laciné góly více

O víkendu startuje divize, nabízíme rozpis B-týmu!

O víkendu startuje divize, nabízíme rozpis B-týmu! více

Solil s repre U-17 na kvalifikaci ME, Suchochleb náhradníkem

Solil s repre U-17 na kvalifikaci ME, Suchochleb náhradníkem více