Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

U-19 | 09.03.2017

Vždy chceme vyhrát, v pátek to nebude jiné, říká Aleš Majer

Výjimečně již v pátek se představí pardubický dorost U-19 v utkání své nejvyšší soutěže. Jede do Příbrami (výkop ve 12:00) a trenér Aleš Majer se netají tím, že by rád na hřišti nad řekou Litavkou zvítězil.


V pátek jedete s U-19 k dalšímu utkání do Příbrami, co o soupeři víte a je v silách týmu navázat na dva úspěšné výsledky z úvodních jarních kol?

O soupeři máme informací hodně, viděl jsem oba jejich jarní zápasy, ve kterých Příbram získala 5 bodů. A především - vyhrála na Spartě! My jdeme do každého zápasu s cílem zvítězit, jiné to nebude ani v pátek. Soutěž je neskutečně vyrovnaná, zápas nemá favorita.

 

V jakém zdravotním stavu je mužstvo, jedete do Příbrami kompletní?

Nějaké zdravotní problémy máme, k dispozici není Kryštof Vašek, který nám chyběl už v minulém zápase. Na druhou stranu se do tréninku po delší nemoci zapojil Vojta Bureš. Hráči, kteří jsou zdraví, jsou připraveni dobře.

 

V příštích dnech vás opustí Tomáš Solil, který má reprezentační povinnosti. Jak se s touto ztrátou vyrovnáte?

Pro všechny v klubu je vyznamenání, že se Tomáš dostal do závěrečné nominace pro kvalifikaci a držíme mu palce. Jako ztrátu to vůbec nevnímám, máme z toho radost. V době Tomášovi absence naskočí od začátku do zápasů Dan Šafařík, který už bude po zranění plně připraven.

 

Jak byste popsal aktuální atmosféru v týmu po dvou výhrách? Nemusíte krotit přílišný optimismus?

Nebyl jsem spokojený s naším výkonem proti Mladé Boleslavi, takže jsem byl v týdnu na kluky spíše přísný. Atmosféra je podle mě u nás dobrá pořád, ale to je spíš otázka pro kluky, jestli se cítí dobře. Za dvě výhry jsme samozřejmě rádi, ale je nutné, abychom se herně prezentovali jinak.

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 09.03.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice

Aigos - reklama

Chystá se 13. ročník kempu FK Pardubice

Chystá se 13. ročník kempu FK Pardubice více

Prodej vstupenek na Baník začíná, první na tahu jsou majitelé eFKaret

Prodej vstupenek na Baník začíná, první na tahu jsou majitelé eFKaret více

Je to teprve začátek cesty za záchranou, říká Ladislav Krobot

Je to teprve začátek cesty za záchranou, říká Ladislav Krobot více

V důležitém nedělním utkání jsme porazili Zlín!

V důležitém nedělním utkání jsme porazili Zlín! více