Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-19 | 09.03.2017

Vždy chceme vyhrát, v pátek to nebude jiné, říká Aleš Majer

Výjimečně již v pátek se představí pardubický dorost U-19 v utkání své nejvyšší soutěže. Jede do Příbrami (výkop ve 12:00) a trenér Aleš Majer se netají tím, že by rád na hřišti nad řekou Litavkou zvítězil.


V pátek jedete s U-19 k dalšímu utkání do Příbrami, co o soupeři víte a je v silách týmu navázat na dva úspěšné výsledky z úvodních jarních kol?

O soupeři máme informací hodně, viděl jsem oba jejich jarní zápasy, ve kterých Příbram získala 5 bodů. A především - vyhrála na Spartě! My jdeme do každého zápasu s cílem zvítězit, jiné to nebude ani v pátek. Soutěž je neskutečně vyrovnaná, zápas nemá favorita.

 

V jakém zdravotním stavu je mužstvo, jedete do Příbrami kompletní?

Nějaké zdravotní problémy máme, k dispozici není Kryštof Vašek, který nám chyběl už v minulém zápase. Na druhou stranu se do tréninku po delší nemoci zapojil Vojta Bureš. Hráči, kteří jsou zdraví, jsou připraveni dobře.

 

V příštích dnech vás opustí Tomáš Solil, který má reprezentační povinnosti. Jak se s touto ztrátou vyrovnáte?

Pro všechny v klubu je vyznamenání, že se Tomáš dostal do závěrečné nominace pro kvalifikaci a držíme mu palce. Jako ztrátu to vůbec nevnímám, máme z toho radost. V době Tomášovi absence naskočí od začátku do zápasů Dan Šafařík, který už bude po zranění plně připraven.

 

Jak byste popsal aktuální atmosféru v týmu po dvou výhrách? Nemusíte krotit přílišný optimismus?

Nebyl jsem spokojený s naším výkonem proti Mladé Boleslavi, takže jsem byl v týdnu na kluky spíše přísný. Atmosféra je podle mě u nás dobrá pořád, ale to je spíš otázka pro kluky, jestli se cítí dobře. Za dvě výhry jsme samozřejmě rádi, ale je nutné, abychom se herně prezentovali jinak.

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 09.03.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro

Aigos - reklama

Nad Hradcem jsme vedli, ale domácí zápas otočili

Nad Hradcem jsme vedli, ale domácí zápas otočili více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více

Musíme hodit prohru za hlavu, čeká nás další zápas, říká Pavel Černý

Musíme hodit prohru za hlavu, čeká nás další zápas, říká Pavel Černý více

Na úvod sezony těsná prohra béčka v Čáslavi

Na úvod sezony těsná prohra béčka v Čáslavi více