Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-19 | 09.03.2017

Vždy chceme vyhrát, v pátek to nebude jiné, říká Aleš Majer

Výjimečně již v pátek se představí pardubický dorost U-19 v utkání své nejvyšší soutěže. Jede do Příbrami (výkop ve 12:00) a trenér Aleš Majer se netají tím, že by rád na hřišti nad řekou Litavkou zvítězil.


V pátek jedete s U-19 k dalšímu utkání do Příbrami, co o soupeři víte a je v silách týmu navázat na dva úspěšné výsledky z úvodních jarních kol?

O soupeři máme informací hodně, viděl jsem oba jejich jarní zápasy, ve kterých Příbram získala 5 bodů. A především - vyhrála na Spartě! My jdeme do každého zápasu s cílem zvítězit, jiné to nebude ani v pátek. Soutěž je neskutečně vyrovnaná, zápas nemá favorita.

 

V jakém zdravotním stavu je mužstvo, jedete do Příbrami kompletní?

Nějaké zdravotní problémy máme, k dispozici není Kryštof Vašek, který nám chyběl už v minulém zápase. Na druhou stranu se do tréninku po delší nemoci zapojil Vojta Bureš. Hráči, kteří jsou zdraví, jsou připraveni dobře.

 

V příštích dnech vás opustí Tomáš Solil, který má reprezentační povinnosti. Jak se s touto ztrátou vyrovnáte?

Pro všechny v klubu je vyznamenání, že se Tomáš dostal do závěrečné nominace pro kvalifikaci a držíme mu palce. Jako ztrátu to vůbec nevnímám, máme z toho radost. V době Tomášovi absence naskočí od začátku do zápasů Dan Šafařík, který už bude po zranění plně připraven.

 

Jak byste popsal aktuální atmosféru v týmu po dvou výhrách? Nemusíte krotit přílišný optimismus?

Nebyl jsem spokojený s naším výkonem proti Mladé Boleslavi, takže jsem byl v týdnu na kluky spíše přísný. Atmosféra je podle mě u nás dobrá pořád, ale to je spíš otázka pro kluky, jestli se cítí dobře. Za dvě výhry jsme samozřejmě rádi, ale je nutné, abychom se herně prezentovali jinak.

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 09.03.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj

Top Centrum prodejna

Cenné dva body přivezl dorost U-19 ze Slovácka

Cenné dva body přivezl dorost U-19 ze Slovácka více

Žákovské týmy v pondělním Pardubickém deníku!

Žákovské týmy v pondělním Pardubickém deníku! více

Penaltová výhra rezervy nad Brandýsem

Penaltová výhra rezervy nad Brandýsem více

Pozápasový rozhovor s Antonínem Křapkou

Pozápasový rozhovor s Antonínem Křapkou více