Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 15.03.2017

Ladra a Letáček letí na reprezentační akce!

Další reprezentační nominace dorazily do Pardubic. Tentokrát repre trenéři zalovili i v řadách pardubického A-týmu a tak s národním týmem do 20 let odcestuje do Španělska útočník Tomáš Ladra. Balit na cesty může také dorostenecký gólman Jiří Letáček!


 

Reprezentace U-20: Národní tým dvacetiletých, který vede trenér Karel Krejčí, se na konci března bude připravovat na soustředění ve španělském městě Marbella. Odehraje zde dvě utkání; proti Dánsku (24.3.) a Švédsku (27.3.). Součástí týmu je také 19letý útočník FK Pardubice Tomáš Ladra, který dosud v reprezentačních výběrech různých věkových kategorií odehrál 31 utkání, ve kterých vstřelil 4 branky. Dodejme, že součástí týmu je také pardubický trenér brankářů Martin Shejbal.

 

Reprezentace U-18: Členy svého týmu si v Pardubicích vybral také kouč repre U-18 Luboš Kozel. Do dvacetičlenné nominace se mu vešel brankář Jiří Letáček (13 startů v reprezentaci), útočník David Huf (22 startů) je mezi náhradníky. A jde o velmi zajímavou akci. Tým absolvuje soustředění ve španělském Oliva Nova a zde sehraje přípravu proti Švýcarsku (22.3.), poté se letecky přesune do Nizozemí, kde se střetne s domácím celkem (27.3.).

 

Reprezentace U-19: Tuto mládežnickou reprezentaci, kterou vede Jan Suchopárek, čeká na sklonku měsíce závěrečný kvalifikační turnaj o postup na ME 2017, zde se pardubický brankář Nicolas Šmíd vešel mezi náhradníky.

 

Všem jmenovaným gratulujeme a budeme držet palce. Doplňujeme informaci, že nominace Tomáše Ladry nebude mít vliv na jeho starty ve FNL, která má příští víkend přestávku.  

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 15.03.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan

Farmet

Výhra nás určitě ještě posílí, říká Jan Řezníček

Výhra nás určitě ještě posílí, říká Jan Řezníček více

Rozstříleli jsme Vítkovice,  v tabulce jsme třetí

Rozstříleli jsme Vítkovice, v tabulce jsme třetí více

Trenér Jaroslav Novotný po utkání v Sokolově

Trenér Jaroslav Novotný po utkání v Sokolově více

V Sokolově branka nepadla, vezeme bod

V Sokolově branka nepadla, vezeme bod více