Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 15.03.2017

Ladra a Letáček letí na reprezentační akce!

Další reprezentační nominace dorazily do Pardubic. Tentokrát repre trenéři zalovili i v řadách pardubického A-týmu a tak s národním týmem do 20 let odcestuje do Španělska útočník Tomáš Ladra. Balit na cesty může také dorostenecký gólman Jiří Letáček!


 

Reprezentace U-20: Národní tým dvacetiletých, který vede trenér Karel Krejčí, se na konci března bude připravovat na soustředění ve španělském městě Marbella. Odehraje zde dvě utkání; proti Dánsku (24.3.) a Švédsku (27.3.). Součástí týmu je také 19letý útočník FK Pardubice Tomáš Ladra, který dosud v reprezentačních výběrech různých věkových kategorií odehrál 31 utkání, ve kterých vstřelil 4 branky. Dodejme, že součástí týmu je také pardubický trenér brankářů Martin Shejbal.

 

Reprezentace U-18: Členy svého týmu si v Pardubicích vybral také kouč repre U-18 Luboš Kozel. Do dvacetičlenné nominace se mu vešel brankář Jiří Letáček (13 startů v reprezentaci), útočník David Huf (22 startů) je mezi náhradníky. A jde o velmi zajímavou akci. Tým absolvuje soustředění ve španělském Oliva Nova a zde sehraje přípravu proti Švýcarsku (22.3.), poté se letecky přesune do Nizozemí, kde se střetne s domácím celkem (27.3.).

 

Reprezentace U-19: Tuto mládežnickou reprezentaci, kterou vede Jan Suchopárek, čeká na sklonku měsíce závěrečný kvalifikační turnaj o postup na ME 2017, zde se pardubický brankář Nicolas Šmíd vešel mezi náhradníky.

 

Všem jmenovaným gratulujeme a budeme držet palce. Doplňujeme informaci, že nominace Tomáše Ladry nebude mít vliv na jeho starty ve FNL, která má příští víkend přestávku.  

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 15.03.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice

Top Centrum prodejna

Nešťastná prohra v Třinci: v poslední vteřině!

Nešťastná prohra v Třinci: v poslední vteřině! více

Místo, kde leží Ideon, je pro pardubický fotbal ikonické

Místo, kde leží Ideon, je pro pardubický fotbal ikonické více

V Třinci nás čeká těžký terén, varuje trenér Krejčí

V Třinci nás čeká těžký terén, varuje trenér Krejčí více

Pardubického mladíka Ladru motivovala sázka o pizzu se soupeři

Pardubického mladíka Ladru motivovala sázka o pizzu se soupeři více