Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 15.03.2017

Ladra a Letáček letí na reprezentační akce!

Další reprezentační nominace dorazily do Pardubic. Tentokrát repre trenéři zalovili i v řadách pardubického A-týmu a tak s národním týmem do 20 let odcestuje do Španělska útočník Tomáš Ladra. Balit na cesty může také dorostenecký gólman Jiří Letáček!


 

Reprezentace U-20: Národní tým dvacetiletých, který vede trenér Karel Krejčí, se na konci března bude připravovat na soustředění ve španělském městě Marbella. Odehraje zde dvě utkání; proti Dánsku (24.3.) a Švédsku (27.3.). Součástí týmu je také 19letý útočník FK Pardubice Tomáš Ladra, který dosud v reprezentačních výběrech různých věkových kategorií odehrál 31 utkání, ve kterých vstřelil 4 branky. Dodejme, že součástí týmu je také pardubický trenér brankářů Martin Shejbal.

 

Reprezentace U-18: Členy svého týmu si v Pardubicích vybral také kouč repre U-18 Luboš Kozel. Do dvacetičlenné nominace se mu vešel brankář Jiří Letáček (13 startů v reprezentaci), útočník David Huf (22 startů) je mezi náhradníky. A jde o velmi zajímavou akci. Tým absolvuje soustředění ve španělském Oliva Nova a zde sehraje přípravu proti Švýcarsku (22.3.), poté se letecky přesune do Nizozemí, kde se střetne s domácím celkem (27.3.).

 

Reprezentace U-19: Tuto mládežnickou reprezentaci, kterou vede Jan Suchopárek, čeká na sklonku měsíce závěrečný kvalifikační turnaj o postup na ME 2017, zde se pardubický brankář Nicolas Šmíd vešel mezi náhradníky.

 

Všem jmenovaným gratulujeme a budeme držet palce. Doplňujeme informaci, že nominace Tomáše Ladry nebude mít vliv na jeho starty ve FNL, která má příští víkend přestávku.  

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 15.03.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Aigos - reklama

Nad Hradcem jsme vedli, ale domácí zápas otočili

Nad Hradcem jsme vedli, ale domácí zápas otočili více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více

Musíme hodit prohru za hlavu, čeká nás další zápas, říká Pavel Černý

Musíme hodit prohru za hlavu, čeká nás další zápas, říká Pavel Černý více

Na úvod sezony těsná prohra béčka v Čáslavi

Na úvod sezony těsná prohra béčka v Čáslavi více