Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Ústí
Profile picture

FNL | 16.03.2017

Sobotní utkání ve streamu na webu partnera soutěže

Pokud na sobotní utkání proti Znojmu nebudete moci dorazit, nabízíme náhradní alternativu, jak duel sledovat v komentovaném live streamu. Společnost Fortuna, generální partner Fortuna národní ligy (FNL) totiž bude sobotní duel z Vinice přenášet živě.


Společnost Fortuna od začátku jarní části sezóny připravuje pro fotbalové fanoušky (a pochopitelně především pro své zákazníky) live streamy na svém sázkovém portálu iFortuna.cz. Z víkendového 19. kola přinese hned pětici zápasů, mezi kterými je i ten, v němž FK Pardubice hostí 1. SC Znojmo.

 

Pokud nebudete moci dorazit na Vinici, můžete si pustit stream, který je dokonce komentovaný, Jedinou podmínkou je, že musíte být registrovanými uživateli na webu iFortuna.cz. Upozorňujeme, že pro tuto registraci je mj. nutné osobně se dostavit do pobočky společnosti Fortuna ( v Pardubicích je 6 poboček). 

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 16.03.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Farmet

Nad Hradcem jsme vedli, ale domácí zápas otočili

Nad Hradcem jsme vedli, ale domácí zápas otočili více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více

Musíme hodit prohru za hlavu, čeká nás další zápas, říká Pavel Černý

Musíme hodit prohru za hlavu, čeká nás další zápas, říká Pavel Černý více

Na úvod sezony těsná prohra béčka v Čáslavi

Na úvod sezony těsná prohra béčka v Čáslavi více