Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 16.03.2017

Sobotní utkání ve streamu na webu partnera soutěže

Pokud na sobotní utkání proti Znojmu nebudete moci dorazit, nabízíme náhradní alternativu, jak duel sledovat v komentovaném live streamu. Společnost Fortuna, generální partner Fortuna národní ligy (FNL) totiž bude sobotní duel z Vinice přenášet živě.


Společnost Fortuna od začátku jarní části sezóny připravuje pro fotbalové fanoušky (a pochopitelně především pro své zákazníky) live streamy na svém sázkovém portálu iFortuna.cz. Z víkendového 19. kola přinese hned pětici zápasů, mezi kterými je i ten, v němž FK Pardubice hostí 1. SC Znojmo.

 

Pokud nebudete moci dorazit na Vinici, můžete si pustit stream, který je dokonce komentovaný, Jedinou podmínkou je, že musíte být registrovanými uživateli na webu iFortuna.cz. Upozorňujeme, že pro tuto registraci je mj. nutné osobně se dostavit do pobočky společnosti Fortuna ( v Pardubicích je 6 poboček). 

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 16.03.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro

Top Centrum prodejna

Nešťastná prohra v Třinci: v poslední vteřině!

Nešťastná prohra v Třinci: v poslední vteřině! více

Místo, kde leží Ideon, je pro pardubický fotbal ikonické

Místo, kde leží Ideon, je pro pardubický fotbal ikonické více

V Třinci nás čeká těžký terén, varuje trenér Krejčí

V Třinci nás čeká těžký terén, varuje trenér Krejčí více

Pardubického mladíka Ladru motivovala sázka o pizzu se soupeři

Pardubického mladíka Ladru motivovala sázka o pizzu se soupeři více