Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 16.03.2017

Sobotní utkání ve streamu na webu partnera soutěže

Pokud na sobotní utkání proti Znojmu nebudete moci dorazit, nabízíme náhradní alternativu, jak duel sledovat v komentovaném live streamu. Společnost Fortuna, generální partner Fortuna národní ligy (FNL) totiž bude sobotní duel z Vinice přenášet živě.


Společnost Fortuna od začátku jarní části sezóny připravuje pro fotbalové fanoušky (a pochopitelně především pro své zákazníky) live streamy na svém sázkovém portálu iFortuna.cz. Z víkendového 19. kola přinese hned pětici zápasů, mezi kterými je i ten, v němž FK Pardubice hostí 1. SC Znojmo.

 

Pokud nebudete moci dorazit na Vinici, můžete si pustit stream, který je dokonce komentovaný, Jedinou podmínkou je, že musíte být registrovanými uživateli na webu iFortuna.cz. Upozorňujeme, že pro tuto registraci je mj. nutné osobně se dostavit do pobočky společnosti Fortuna ( v Pardubicích je 6 poboček). 

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 16.03.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Farmet

Antonín Křapka: Soustředíme se hlavně na sebe

Antonín Křapka: Soustředíme se hlavně na sebe více

Trenér Krejčí: Tři body z Opavy pro nás mají cenu zlata

Trenér Krejčí: Tři body z Opavy pro nás mají cenu zlata více

Čiernik o cenné výhře: Vyšlo nám to

Čiernik o cenné výhře: Vyšlo nám to více

Těsná prohra B týmu v derby se Živanicemi

Těsná prohra B týmu v derby se Živanicemi více