Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Hradec Králové
Profile picture

FNL | 16.03.2017

Sobotní utkání ve streamu na webu partnera soutěže

Pokud na sobotní utkání proti Znojmu nebudete moci dorazit, nabízíme náhradní alternativu, jak duel sledovat v komentovaném live streamu. Společnost Fortuna, generální partner Fortuna národní ligy (FNL) totiž bude sobotní duel z Vinice přenášet živě.


Společnost Fortuna od začátku jarní části sezóny připravuje pro fotbalové fanoušky (a pochopitelně především pro své zákazníky) live streamy na svém sázkovém portálu iFortuna.cz. Z víkendového 19. kola přinese hned pětici zápasů, mezi kterými je i ten, v němž FK Pardubice hostí 1. SC Znojmo.

 

Pokud nebudete moci dorazit na Vinici, můžete si pustit stream, který je dokonce komentovaný, Jedinou podmínkou je, že musíte být registrovanými uživateli na webu iFortuna.cz. Upozorňujeme, že pro tuto registraci je mj. nutné osobně se dostavit do pobočky společnosti Fortuna ( v Pardubicích je 6 poboček). 

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 16.03.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro

Aigos - reklama

V generálce vysoká výhra proti Dobrovicím

V generálce vysoká výhra proti Dobrovicím více

Dynamický ticketing. Proč jsme k němu sáhli?

Dynamický ticketing. Proč jsme k němu sáhli? více

Přestupy uzavřeny, koho na jaře v týmu uvidíte?

Přestupy uzavřeny, koho na jaře v týmu uvidíte? více

Prodej vstupenek na derby zahájen!

Prodej vstupenek na derby zahájen! více