Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-17 | 29.03.2017

Suchochleb s reprezentací U-17 do Belgie

Trenéři fotbalové reprezentace U-17 Václav Kotal a Petr Janoušek oznámili nominaci 18 hráčů a 7 náhradníků a jejich tým čekají v příštím týdnu dvě utkání v Belgii. V nominaci je i pardubický Rostislav Suchochleb!


Rostislav Suchochleb se v mládežnických reprezentacích objevoval již v minulých letech, procházel jejími týmy od kategorie U-15 a dosud nastoupil v 16 utkáních se lvíčkem na prsou. Tentokrát přišla nominace do Future teamu U17, který čekají v příštím týdnu dvě utkání v Belgii proti stejně starým protivníkům. 

 

Hrát se bude v úterý 4. dubna od 15:00 hod. a ve čtvrtek 6. dubna 11:00 hod. v Tubize, ale sraz mají hráči již tuto sobotu ve Velkých Popovicích.

 

V posledních týdnech přichází do Pardubic stále více pozvánek na reprezentační akce v mládežnických kategoriích, což je velmi potěšující i motivující, Rosťovi pochopitelně také gratulujeme a budeme držet palce!


(Autor: FK Pardubice | Datum: 29.03.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Farmet

Dětský den s FK Pardubice se blíží!

Dětský den s FK Pardubice se blíží! více

Neúspěšné varnsdorfské odpoledne

Neúspěšné varnsdorfské odpoledne více

Martin Šejvl: Rozhodly úvody obou poločasů

Martin Šejvl: Rozhodly úvody obou poločasů více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více