Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-17 | 29.03.2017

Suchochleb s reprezentací U-17 do Belgie

Trenéři fotbalové reprezentace U-17 Václav Kotal a Petr Janoušek oznámili nominaci 18 hráčů a 7 náhradníků a jejich tým čekají v příštím týdnu dvě utkání v Belgii. V nominaci je i pardubický Rostislav Suchochleb!


Rostislav Suchochleb se v mládežnických reprezentacích objevoval již v minulých letech, procházel jejími týmy od kategorie U-15 a dosud nastoupil v 16 utkáních se lvíčkem na prsou. Tentokrát přišla nominace do Future teamu U17, který čekají v příštím týdnu dvě utkání v Belgii proti stejně starým protivníkům. 

 

Hrát se bude v úterý 4. dubna od 15:00 hod. a ve čtvrtek 6. dubna 11:00 hod. v Tubize, ale sraz mají hráči již tuto sobotu ve Velkých Popovicích.

 

V posledních týdnech přichází do Pardubic stále více pozvánek na reprezentační akce v mládežnických kategoriích, což je velmi potěšující i motivující, Rosťovi pochopitelně také gratulujeme a budeme držet palce!


(Autor: FK Pardubice | Datum: 29.03.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Certus

Nad Hradcem jsme vedli, ale domácí zápas otočili

Nad Hradcem jsme vedli, ale domácí zápas otočili více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více

Musíme hodit prohru za hlavu, čeká nás další zápas, říká Pavel Černý

Musíme hodit prohru za hlavu, čeká nás další zápas, říká Pavel Černý více

Na úvod sezony těsná prohra béčka v Čáslavi

Na úvod sezony těsná prohra béčka v Čáslavi více