Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-17 | 29.03.2017

Suchochleb s reprezentací U-17 do Belgie

Trenéři fotbalové reprezentace U-17 Václav Kotal a Petr Janoušek oznámili nominaci 18 hráčů a 7 náhradníků a jejich tým čekají v příštím týdnu dvě utkání v Belgii. V nominaci je i pardubický Rostislav Suchochleb!


Rostislav Suchochleb se v mládežnických reprezentacích objevoval již v minulých letech, procházel jejími týmy od kategorie U-15 a dosud nastoupil v 16 utkáních se lvíčkem na prsou. Tentokrát přišla nominace do Future teamu U17, který čekají v příštím týdnu dvě utkání v Belgii proti stejně starým protivníkům. 

 

Hrát se bude v úterý 4. dubna od 15:00 hod. a ve čtvrtek 6. dubna 11:00 hod. v Tubize, ale sraz mají hráči již tuto sobotu ve Velkých Popovicích.

 

V posledních týdnech přichází do Pardubic stále více pozvánek na reprezentační akce v mládežnických kategoriích, což je velmi potěšující i motivující, Rosťovi pochopitelně také gratulujeme a budeme držet palce!


(Autor: FK Pardubice | Datum: 29.03.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj

Top Centrum prodejna

Cenné dva body přivezl dorost U-19 ze Slovácka

Cenné dva body přivezl dorost U-19 ze Slovácka více

Žákovské týmy v pondělním Pardubickém deníku!

Žákovské týmy v pondělním Pardubickém deníku! více

Penaltová výhra rezervy nad Brandýsem

Penaltová výhra rezervy nad Brandýsem více

Pozápasový rozhovor s Antonínem Křapkou

Pozápasový rozhovor s Antonínem Křapkou více