Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Divize | 31.03.2017

Jdeme fanouškům vstříc - v neděli stihnou dvě derby!

Po výhře v minulém kole na trávníku v Kratonohách čeká v neděli pardubický B-tým divizní derby v domácím prostředí. Hrát se bude na Vinici na hlavním hřišti a čas utkání je posunutý na 15:00 hod., aby fanoušci stihli i televizní pražské derby!


Úřední začátek zápasů víkendového 19. kola Fortuna Divize C je sice v 16:30 hod., ale nedělní souboj FK Pardubice B - Sokol Živanice začne na hlavním hřišti na Vinici již v 15:00 hod.! "Za to patří dík našemu sekretáři, který na to myslel již při zadávání hlášenky na konci ledna," našel "viníka" trenér pardubického B-týmu František Kovárník. Fanoušci tak mají šanci stihnout jak utkání, tak i pražské prvoligové derby Slavia - Sparta, která začíná v 17:30 hod.

 

"Čeká náš tradiční okresní derby, kdy se oba celky velmi dobře znají," vysvětluje pardubický trenér. "Favoritem jsou ale jednoznačně hosté. My se však budeme snažit, aby body zůstaly doma, protože je nutně potřebujeme," připomíná Kovárník situaci B-týmu. Pardubáci jsou totiž i přes tříbodovou výhru v minulém kole v nebezpečných vodách divizní tabulky. "Sestavu budeme ladit až v sobotu večer po zápase A-týmu v Opavě," vysvětluje na dotaz, jakou sestavu fanoušci budou moci vidět.

 

Nezapomeňte tedy přijít v neděli odpoledne fandit pardubické rezervě!

 

banner

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 31.03.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj

Aigos - reklama

Cenné dva body přivezl dorost U-19 ze Slovácka

Cenné dva body přivezl dorost U-19 ze Slovácka více

Žákovské týmy v pondělním Pardubickém deníku!

Žákovské týmy v pondělním Pardubickém deníku! více

Penaltová výhra rezervy nad Brandýsem

Penaltová výhra rezervy nad Brandýsem více

Pozápasový rozhovor s Antonínem Křapkou

Pozápasový rozhovor s Antonínem Křapkou více