Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Hradec Králové
Profile picture

Divize | 14.04.2017

Důležité tři body zůstaly Pod Vinicí

Na sváteční Velký pátek přivítala pardubická rezerva na hlavním hřišti Pod Vinicí v důležitém zápase celek Přední Kopaniny, který se podařilo porazit 3:1 a udělat tak dobrý krok k záchraně.


21. kolo

 
FK Pardubice B - FC Přední Kopanina 3:1 (1:1)
 

Od úvodu zápasu měli domácí herní převahu, ale z úvodního tlaku se jim branku vstřelit nepodařilo a přišel trest. Hosté v 25. minutě vyslali první střelu směrem na domácí branku a Urban pokusem z poloviny hřiště zaskočil Šmída - 0:1! Ve 31. minutě se zrodilo zasloužené vyrovnání, když se individuální akcí z levé strany a následnou střelou prosadil Gašpar - 1:1. Poté to bylo dlouho dobývání kopaninské branky, které se přeneslo až do druhého poločasu. V 67. minutě unikl obraně hostů David Pánek a v koncovce střelou na zadní tyč otočil stav na 2:1. V 76. minutě po centru Řeháka z pravé strany na zadní tyči vracel vysoký míč nohou před branku Gašpar a ten nakonec skončil v brance - 3:1. Od této chvíle nebylo o vítězi zápasu pochyb. V 85. minutě ještě nevyužil sólo D. Pánek a za dvě minuty hosty od další branky zachránila tyč. Pardubická rezerva tímto výsledkem potvrdila cenné body z Trutnova a přiblížila se klidnému středu tabulky.
 
Fakta - branky: 31. a 76. Gašpar, 67. D. Pánek - 25. Urban. ŽK: 1:1. Rozhodčí: Průcha (Němec, Benedikt). Delegát: Štěpánek ze Semil. Diváků: 110.
 
Sestavy - FK PCE B: Šmíd - Řehák (90. Málek), T. Pospíšil, Jedlička, F. Pánek (72. Zelenka) - Krištof (46. Jirka), Kovář, Prokopec, Fusek - Gašpar, D. Pánek (88. Slezák).
FC PK: Švarc - Tržický, Melničuk (84. Levý), Bláha (72. Blažek), Šíma - Flaks, Honcharenko (81. Sýkora), Čihák, M. Pospíšil - Urban (72. Vik), Pešír (55. Shejbal). 
 
František Kovárník, trenér Pardubic B: " Dosáhli jsme dnes na zasloužené vítězství, které se proti urputně bránícímu soupeři nerodilo lehce. Navíc jsme jim jejich styl hry ještě podpořili zbytečnou a lacině inkasovanou brankou. Naštěstí jsme brzy vyrovnali a ve druhé půli i přes velké dobývání hostující obrany přidali další dva góly, čímž jsme dosáhli na kýženou výhru. Celkově jsme podali týmový výkon a chválím všechny hráče. "

 


(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 14.04.2017 | Zdroj fotky: Petr Hrnčíř )ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj

Certus

Gólově bohatá druhá půle zlomila boleslavskou rezervu

Gólově bohatá druhá půle zlomila boleslavskou rezervu více

Pozápasový rozhovor s Danielem Kovářem

Pozápasový rozhovor s Danielem Kovářem více

Rozpis utkání a turnajů na jaro 2018

Rozpis utkání a turnajů na jaro 2018 více

Roman Kašiar: "Mohl jsem dát víc gólů!"

Roman Kašiar: "Mohl jsem dát víc gólů!" více