Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 21.04.2017

V sobotu do Frýdku, tým chce přivézt body!

Pamatujete si chladné říjnové dopoledne na stadionu Pod Vinicí, kde jsme hostili celek z Frýdku-Místku? Tehdy jsme nedokázali využít výhodu domácího prostředí a se soupeřem remizovali 0:0. Nyní se náš tým chystá na trávník soupeře a jeho cíl je jasný - dojet si pro tři body!


Sobotní utkání na severu Moravy se hraje od 17:00 hod. a pardubický tým k němu odcestuje v den zápasu. Potřetí za sebou se tak vydá k utkání na hřišti soupeře do tohoto regionu a morální posilou mu může být, že se z Opavy ani z Ostravy nevracel s prázdnou. „Uděláme všechno pro to, abychom se nevraceli z Frýdku s prázdnou,“ říkal bojovně po středeční remíze s Vlašimí útočník Michal Petráň. „Body musíme sbírat i venku, nutně je potřebujeme.“

 

Pro pardubický tým to bude třetí zápas během sedmi dnů, fyzická zátěž je tedy veliká. „Ve středu po utkání jsme se na hřiště ještě vrátili a šli se vyklusat, abychom únavu trochu vyplavili,“ řekl Deníku stoper Jiří Piroch. „Na čtvrtek jsme dostali volno a trénovat budeme zase v pátek. Do Frýdku pojedeme odhodlaně a s přesvědčením, že zápas zvládneme a domácí porazíme,“ věří svému týmu.

 

Ze sedmi soubojů proti sobotnímu soupeři prohrál FK Pardubice jen jediný. V živé paměti pak je přestřelka 3:3 na podzim 2015, kdy měl náš tým skvělých 70 minut utkání a v závěru o výhru přišel.

 

Držte pardubickému týmu palce, sledujte jeho snažení v textovém přenosu na serveru Onlajny.com

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 21.04.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Aigos - reklama

Dětský den s FK Pardubice se blíží!

Dětský den s FK Pardubice se blíží! více

Neúspěšné varnsdorfské odpoledne

Neúspěšné varnsdorfské odpoledne více

Martin Šejvl: Rozhodly úvody obou poločasů

Martin Šejvl: Rozhodly úvody obou poločasů více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více