Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 21.04.2017

V sobotu do Frýdku, tým chce přivézt body!

Pamatujete si chladné říjnové dopoledne na stadionu Pod Vinicí, kde jsme hostili celek z Frýdku-Místku? Tehdy jsme nedokázali využít výhodu domácího prostředí a se soupeřem remizovali 0:0. Nyní se náš tým chystá na trávník soupeře a jeho cíl je jasný - dojet si pro tři body!


Sobotní utkání na severu Moravy se hraje od 17:00 hod. a pardubický tým k němu odcestuje v den zápasu. Potřetí za sebou se tak vydá k utkání na hřišti soupeře do tohoto regionu a morální posilou mu může být, že se z Opavy ani z Ostravy nevracel s prázdnou. „Uděláme všechno pro to, abychom se nevraceli z Frýdku s prázdnou,“ říkal bojovně po středeční remíze s Vlašimí útočník Michal Petráň. „Body musíme sbírat i venku, nutně je potřebujeme.“

 

Pro pardubický tým to bude třetí zápas během sedmi dnů, fyzická zátěž je tedy veliká. „Ve středu po utkání jsme se na hřiště ještě vrátili a šli se vyklusat, abychom únavu trochu vyplavili,“ řekl Deníku stoper Jiří Piroch. „Na čtvrtek jsme dostali volno a trénovat budeme zase v pátek. Do Frýdku pojedeme odhodlaně a s přesvědčením, že zápas zvládneme a domácí porazíme,“ věří svému týmu.

 

Ze sedmi soubojů proti sobotnímu soupeři prohrál FK Pardubice jen jediný. V živé paměti pak je přestřelka 3:3 na podzim 2015, kdy měl náš tým skvělých 70 minut utkání a v závěru o výhru přišel.

 

Držte pardubickému týmu palce, sledujte jeho snažení v textovém přenosu na serveru Onlajny.com

 


(Autor: Radek Klier | Datum: 21.04.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice

Aigos - reklama

Nad Hradcem jsme vedli, ale domácí zápas otočili

Nad Hradcem jsme vedli, ale domácí zápas otočili více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více

Musíme hodit prohru za hlavu, čeká nás další zápas, říká Pavel Černý

Musíme hodit prohru za hlavu, čeká nás další zápas, říká Pavel Černý více

Na úvod sezony těsná prohra béčka v Čáslavi

Na úvod sezony těsná prohra béčka v Čáslavi více