Divize | 23.04.2017

Čtyřbranková prohra rezervy ve Vysokém Mýtě

Pardubická juniorka zajížděla v sobotu do Vysokého Mýta, které hraje v letošní sezóně při rekonstrukci hlavní plochy na náhradním hřišti minimálních rozměrů. To hostům vůbec nesvědčilo a po prvním poločase, který skončil 3:0 nebylo o vítězi pochyb. Druhá půle již byla ze strany hostů lepší, ale k žádné dramatizaci zápasu to nevedlo.

22. kolo

SK Vysoké Mýto - FK Pardubice B 4:0 (3:0)

Hosté se tentokrát museli obejít bez hráčů z kádru A týmu, který hrál ve stejný čas ve Frýdku-Místku a bylo to na jejich herním projevu znát. Již v šesté minutě šli domácí do vedení, když centr z pravé strany využil k přesné střele z první Rezek - 1:0. Ve 24. minutě se zakončení dostal Štěpánek, Letáček míč vyrazil s pomocí tyče, ale dorážka Fikejze již byla gólová - 2:0. Ve 32. minutě měl na kopačce snížení Slezák, ale z dobré pozice mířil těsně vedle. Za pět minut se po další chybě obrany hostů dostal do šance Štěpánek a střelou od tyče upravil na poločasových 3:0!
Do druhé půle pardubičtí mladíci vstoupili lépe, než do prvního, ale ke snížení stavu to nevedlo. Vysokomýtští udržovali náskok a v závěru navíc přidal čtvrtý gól střídající Mach, který se prosadil svým důrazem přes dva obránce a propálil Letáčka - 4:0.

Fakta - branky: 6. Rezek, 24. Fikejz, 37. Štěpánek, 86. Mach. ŽK: 0:1. Rozhodčí: Dobrý z Prahy (Hurych, Cichra). Delegát: Vaniš z Holic. Diváků: 100.

Sestavy - V. MÝTO: Černík - Živný, Kouřil, Dvořák, Žák - Tomášek (80. M. Fišer), Kopřiva (84. D. Fišer), Trnka (46. Mach), Rezek (56. Motl) - Fikejz, Štěpánek.
FK PCE B: Letáček - F. Pánek, Jedlička, Řehák, Zelenka - Slezák, Prokopec, Málek (61. Matuška), Jirka (76. Kmetík) - D. Pánek, Gašpar (70. Barbarič).

František Kovárník, trenér Pardubic B: " Bez hráčů A týmu jsme dnes předvedli matný výkon a zaslouženě prohráli. Nezopakovali jsme dobré výkony z posledních zápasů. Na hřišti malých rozměrů nám chyběla bojovnost, nasazení a důraz v osobních soubojích, čímž jsme to domácím zejména v první půli hodně ulehčili. Ve druhé jsme se sice zlepšili, ale k ničemu zásadnímu to nevedlo... "

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 23.04.2017 | Zdroj fotky: redakce FK )