Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 05.05.2017

Po týdnu znovu doma, v sobotu proti Táborsku

Minulou sobotu museli vzájemnou bilanci s Prostějovem napravit, zítra proti Táborsku ji chtějí potvrdit. Fotbalisty Pardubic čeká zápas proti soupeři, na jehož hřišti vyhráli v podzimní části 2:0. Utkání 26. kola Fortuna národní ligy začíná v sobotu v 10:15 hodin.


banner

 

Po vysokém vítězství nad Prostějovem nastoupí hráči Pardubic znovu na svém stadionu Pod Vinicí. Tentokrát proti devátému Táborsku, na které ztrácí pouze dva body.

 

"Hrajeme doma a chceme navázat na sérii, kterou nyní máme. Hraje se o šest bodů. Na podzim jsme u nich vyhráli, i v případném konečném účtování na vzájemné zápasy by to pro nás mohla být výhoda. Budeme opět bojovat naplno," říká pardubický trenér Jiří Krejčí.

 

Táborsko na jaře dokázalo vyhrát ve Frýdku-Místku, v posledním utkání doma podlehlo Opavě. Na lavičce jihočeského týmu je od zimy znovu trenér Roman Nádvorník, jenž se vrátil téměř po třech letech. "Je to posila, protože s ním Táborsko slavilo největší úspěchy. Soupeř má dobré standardní situace a centrované míče, které jsou ve vápně nebezpečné. A k tomu rychlí hráči na krajích," upozorňuje Krejčí.

 

V zimní přestávce navíc do týmu Táborska zamířil obránce Petr Zavadil, jenž v roce 2016 hostoval ze Zlína právě v Pardubicích. "Určitě jim nějaké informace podá, ale myslím, že trenér Nádvorník nás stejně dobře zná. My zase víme o Petrovi, je to takové oboustranné," uvedl trenér.

 

Důležitá bitva proti Táborsku by měla být po minulém vydařeném vystoupení lákadlem pro pardubické příznivce. "Samozřejmě bychom byli rádi, hráči by si lepší diváckou kulisu zasloužili. Čeká nás těžký soupeř, podpora by jim rozhodně pomohla," potvrdil trenér Jiří Krejčí.

 


(Autor: Tomáš Rais, Pardubický deník | Datum: 05.05.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford

Aigos - reklama

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10

Vstoupit do ženské kabiny nebylo snadné, říká trenér Bačo v podcastu č. 10 více

A-tým má zelenou, říká klubový šéf

A-tým má zelenou, říká klubový šéf více

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou

V generálce A-tým zvítězil v Brně nad Zbrojovkou více

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton

Rád hraji z levé strany, říká záložník Ewerton více