Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-9 (2009) | 08.05.2017

Velké zklamání v Kochánkách.

Na dnešním turnaji jsme obsadili až sedmé místo.


Sestava : Černý, Čvančar, Holčapek, Konstantin, Mlateček, Novotný, Obermajer, Sadílek, Valeš.

Výsledky : FK-Lomnice nad Popelkou 3:4, FK-Beroun 1:1, FK-Meteor 5:2, FK-Luštěnice 0:2, FK-Brandýs-Boleslav 12:0, FK-Unhošť 1:1(výhra na penalty).

Umístění : 1.Vlašim, 2.Lomnice, 3.Beroun, 4.Kbely, 5.Luštěnice, 6.Děčín, 7.Padubice, 8.Unhošť, 9.Meteor, 10.Kosmonosy, 11.Pečky, 12.Brandýs.

Bohužel již úvodní utkání dnešního turnaje napovědělo, jak asi bude naše hra vypadat. Zbytečně obdržené branky, nedůraz před brankou soupeře a první prohra byla na světě. V dalším zápase jsme předvedli, kolik šancí se dá zahodit. Beroun se podíval na naši polovinu pouze občas, ale na nastřelené tyčky se nehraje a ztratili jsme další body. Snad jen duel s Meteorem snesl přísnější měřítko a kluci zahráli celkem slušně. Ovšem proti Luštěnicím se na naše kopačky vrátila nervozita a po špatném výkonu přišla další prohra. Malí kluci s Brandýsa se fotbal teprve učí a tomu odpovídal i výsledek. S Unhoští po remíze následoval vítězný penaltový rozstřel, ale konečné sedmé místo je velké zklamání, které neváhám nazvat ostudou! Koncovka nás sice trápí dlouhodobě, ale i dnešní výkon většiny hráčů byl velmi špatný.

Někteří by si měli uvědomit, že když se při tréninku smějí vlastní nešikovnosti a navíc namakají naplno tak ani v zápasech s průměrnými soupeři nemohou uspět! Všichni se musíme strašně zlepšit, aby takto nepovedených zápasů jako dnes bylo v budoucnosti co nejméně a sobě i našim fanouškům dokázali, že fotbal umíme!!!


(Autor: Kvapil Martin | Datum: 08.05.2017 | Zdroj fotky: )AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Farmet

Známe složení účastníků FNL pro příští sezónu

Známe složení účastníků FNL pro příští sezónu více

Jan Řezníček opouští Pardubice, přestupuje do SFC Opava!

Jan Řezníček opouští Pardubice, přestupuje do SFC Opava! více

Kupte si permanentku na novou sezónu!

Kupte si permanentku na novou sezónu! více

Statistiky týmu U-19 v sezóně 2017/2018

Statistiky týmu U-19 v sezóně 2017/2018 více