Přinášíme Vám hodnocení z mistrovského zápasu.

Vysoké Mýto - FK Pardubice,,B,, 0:2 (0:2)

Branky:
Macák Jakub 2x

Hodnocení:
Úvod utkání byl opatrný z obou stran. Zápas se začal lámat v polovině poločasu, kdy domácí neproměnili penaltu a my jsme po pěkné akci dostali do vedení 0:1 Macákem. Kluci byli kombinačně lepší a pohyblivější. V poslední minutě jsme sehráli krasnou akci a dostali se do dvoubrankového vedení. Ve druhé půli jsme hru kontrolovali a byli lepší na míči. Některé situace jsme špatně řešili a neproměnili šance. Soupeř důraznou hrou nás několikrát ohrozil,ale obrana včela s brankářem byla bez chybná. Zápas jsme dohráli do zaslouženého ,vítězného konce. Kluci zaslouží velkou pochvalu. V zápase bylo znát , že někteří kluci hrají ligovou soutěž a byli správnými ,,tahouny,, na hřišti a strhli celý tým k dobrému výkonu. Jsme rádi, že jsme jediný tým,který lídra tabulky porazil a co hlavně,že jsme předvedli kvalitní,vyspělí, zodpovědný výkon. Děkujeme rodičům a fanouškům za podporu v zápase!!

(Autor: FK Pardubice | Datum: 08.05.2017 | Zdroj fotky: )

AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro