Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-19 B | 01.05.2017

Výhra B dorostu v Letohradu


21. kolo VČP

 

FK Letohrad - FK Pardubice B 1:3 (0:1)

 

V oboustranně bojovném a technicky hraném utkání jsme byli lepším týmem. Vytvářeli jsme si příležitosti ke vstřelení branky, ale špatným řešením finálních přihrávek jsme se nedokázali prosadit. Až v 19. minutě zatáhl po lajně Novák a jeho přihrávku zakončil střelou do šibenice Slavík 0:1.

     Vstup do druhého poločasu se nám vydařil, když Tuťálek vyslal střídajícího Kavku do sóla, ten nezaváhal a střelou k tyči upravil na 0:2. V 65. minutě domácí snížili, když gólman Hýbl první střelu po sólu vyrazil, ale na dorážku již nedosáhl 1:2. V těchto chvílích domácí převzali iniciativu, ale do konce již nestačili zkorigovat výsledek a naopak s chutí hrající Tuťálek stanovil konečné skóre na 1:3, když v 87. minutě kombinaci okolo vápna se Slavíkem a Novákem zakončil střelou k tyči.

 

Fakta – branky: 65. Faltus – 19. Slavík, 47. Kavka, 87. Tuťálek. Rozhodčí: Michal Depeš – Jansa, Beneš. ŽK: 1:1. Diváků: 30.

 

Sestava FK PCE B: Hýbl – Šustr (46. Tuťálek), Hájek, Fejl (76. Večeřílek), Kmetík – Novák, Musil, Slavík, Cempírek (46. Kavka) – Panchártek, Magušin (29. Born). 

 


(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 01.05.2017 | Zdroj fotky: redakce FK )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice

Farmet

Nešťastná prohra v Třinci: v poslední vteřině!

Nešťastná prohra v Třinci: v poslední vteřině! více

Místo, kde leží Ideon, je pro pardubický fotbal ikonické

Místo, kde leží Ideon, je pro pardubický fotbal ikonické více

V Třinci nás čeká těžký terén, varuje trenér Krejčí

V Třinci nás čeká těžký terén, varuje trenér Krejčí více

Pardubického mladíka Ladru motivovala sázka o pizzu se soupeři

Pardubického mladíka Ladru motivovala sázka o pizzu se soupeři více