Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 26.05.2017

V neděli hrajeme o 7. místo v konečné tabulce!

V neděli od 15:00 hod. nastoupí pardubický tým proti Varnsdorfu a uzavře tak své působení v této sezóně FNL. A na výsledku hodně záleží, protože se nacházíme v nesmírně vyrovnané části tabulky!


banner

 

Tabulka FNL (najdete ji zde) ukazuje na naše postavení na osmé pozici, ale situace je trochu složitější. Možná jste zaznamenali z médií, že celku Viktorie Žižkov budou po skončení sezóny odečteny tři body za administrativní pochybění. To znamená, že Pražané jsou fakticky za naším týmem a tak pokud proti Varnsdorfu uspějeme, bude sedmá pozice naše. Naopak, nedělní porážka by nás mohla odsunout o poznání níže!

 

Kromě umístění v tabulce budeme chtít proti FK Varnsdorf uspět proto, abychom soupeři vrátili porážku z prvního kola soutěže, kdy jsme na severu Čech podlehli 0:3. Duel ale nebude pro Pardubice jednoduchý, protože Varnsdorf se herně cítí dobře, zejména potom, co minulý týden vyhrál nad Frýdkem-Místkem vysoko 4:0. "Můžeme hrát uvolněně, nic nás netíží. Ale nejedeme tam na výlet, chceme tři body," říká jeho kapitán Kristián Zbrožek.

 

"Věřím, že v utkání proti Varnsdorfu uspějeme," říká pardubický trenér Jiří Krejčí. "Je tady několik hráčů, kteří jsou u nás na hostování a budou po tomto utkání končit, proto věřím, že se budou chtít s naším dresem rozloučit vítězstvím. Navíc bychom chtěli na závěr sezóny udělat radost i našim fanouškům," vzkazuje.

 

Každopádně přijďte v neděli na Vinici a nezapomeňte, že dvě hodiny před zápasem, tedy ve 13:00 hod., začíná náš Dětský den s FK Pardubice!

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 26.05.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj

Top Centrum prodejna

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje

Jiří Krejčí mezi nejlepšími trenéry Pardubického kraje více

Magazín Libero zmínila Česká televize

Magazín Libero zmínila Česká televize více

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21!

Jiří Letáček se chystá na akci repre U21! více

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body!

Juniorky dovezly ze Slavie cenné body! více