Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 18.06.2017

Kdo nastoupí s naším A-týmem do přípravy?

V pondělí začíná příprava našeho A-týmu na novou sezónu a kromě kmenových hráčů očekává trenér Jiří Krejčí také příchod několika fotbalistů, které bude v přípravném období testovat. A také jednoho, jehož pokračování v pardubickém dresu si všichni fanoušci přáli. Jiří Piroch si totiž angažmá v našem dresu o rok prodloužil!


V minulých dnech jsme přinesli informaci, že do FK Pardubice přichází hradecký útočník Pavel Černý (článek zde). Kromě něj ale zahájí přípravu i několik dalších hráčů, kteří dostanou možnost ukázat své kvality. Prvního z nich, stopera Jiřího Pirocha, není třeba fanouškům připomínat, v Pardubicích hostoval v jarní části sezóny a zaujal jak trenéry, tak i fanoušky. V jeho případě již byla s Viktorií Plzeň dotažena dohoda o ročním hostování.

 

Od prvního tréninku se k A-týmu připojí i exdorostenci Huf, Mužík a Nikodem, přičemž každý z nich se již představil na trávníku v zápasech FNL. A přichází také tři hráči, kteří dostanou šanci poprat se o pardubický druholigový dres:

 

Martin Blanař
FC Fastav Zlín
nar. 22.09.1995 - 21 let
Pozice: pravé křídlo / pravý obránce
V minulé sezóně nastupoval především v B-týmu Zlíma v MSFL, kde v 26 zápasech nastřílel 15 branek. V posledním jarním utkání ePojisteni.cz ligy si připsal premiérový start v nejvyšší soutěži proti Dukle.
Pozn. Nastoupí na testy v FK Pardubice od začátku přípravy.

 

Pavel Sokol
FC Zbrojovka Brno
nar. 07.07.1996 - 20 let
Pozice: záložník
Odchovanec Chrudimi, v 17 letech přešel do Brna. Na jaře 2017 hostoval ve FNL v dresu 1. SC Znojmo.
Pozn. Do přípravy FK Pardubice se zapojí ve druhé polovině týdne.

 

Jan Prosek
SK Slavia Praha
nar. 23.01.1995 - 22 let
Pozice: defenzivní záložní, obránce
Začínal v ČAFC Praha, od osmi let ve Slavii. V reprezentacích U16 - U20 nastoupil do 57 utkání. Na jaře 2016 hostoval ve Vyšehradu (FNL), nastoupil i v Pardubicích. Jaro 2017 odehrál v juniorce Slavie Praha.
Pozn. V FK Pardubice nastupuje od začátku přípravy na 2 - 3 týdenní zkoušku.

 

Jak jsme již uvedli, první trénink pardubického týmu začne v pondělí 19.6.2017 v 16:00 hod.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 18.06.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag

Top Centrum prodejna

Pronájem hřiště s umělou trávou v únoru 2020

Pronájem hřiště s umělou trávou v únoru 2020 více

Podcast č. 8 o startu sezóny našeho týmu U19

Podcast č. 8 o startu sezóny našeho týmu U19 více

Podcast č. 7, o pardubické fotbalové mládeži!

Podcast č. 7, o pardubické fotbalové mládeži! více

Prodej Lotto na Vinici.

Prodej Lotto na Vinici. více