Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-9 (2011) | 18.06.2017

U-9 na turnaji Jako Cup

Výsledky a hodnocení.


Sestava.

Bílá - Řehůřek, Němeček, Konstantin, Hanč, Čvančar, Novotný, Průša, Tomášek, Daněk.

Červená - Volný, Mlateček, Sadílek, Hilbert, Horák, Obermajer, Zetek, Moravec, Černý.

Pořadí.

1.Sparta Praha, 2.Wroclaw, 3. Hradec Králové, …………..14. FK Pardubice.

Výsledky.

Základní skupina : FK-Olomouc 5:6, FK-Hodonín 10:6, FK-Xaverov 4:9, FK-Náchod 11:3, FK-Liberec 3:17. Skupina 9-16 : FK-Vítkovice 6:6(prohra na penalty), FK-Dukla Praha 8:6, FK-Plzeň 5:6.

Turnaje se zúčastnilo celkem 24 oddílů. Každý stavěl dva týmy. Výsledky jednotlivých zápasů jsou součtem čtyř duelů, které mezi sebou odehráli.

V úvodu nás čekala velmi kvalitní Olomouc, kluci sice bojovali, z vítězství se však nakonec radoval soupeř. Je to škoda, určitě šlo uhrát remízu. Zápas s Hodonínem pro nás znamenal první tři body. Zato proti Xaverovu vůbec nic nešlo a byl to asi náš nejhorší výkon na turnaji. Výhra nad Náchodem byla povinnost. Zato Liberec nám dal školení, byl vidět velký rozdíl v šikovnosti, produktivitě a nasazení.  Bohužel se nám v sobotu postupně zranili tři hráči a do nedělní části nás již moc nezbylo. Ale kluci se nepoložili a sehráli další tři velice kvalitní zápasy. S Vítkovicemi urvali remízu, penaltový rozstřel nám ovšem nevyšel. S Duklou Praha to byl asi náš nejkvalitnější výkon a s lepší koncovkou mohl skončit i vyšším vítězstvím. Závěrečná prohra s Plzní o jednu branku znamenala konečné čtrnácté místo.

Určitě je škoda že se turnaje nemohli zúčastnit všichni naši hráči a další nedohráli. Možná by i celkové umístěním mohlo být lepší. Kluci se opravdu snažili a zaslouží pochvalu, ale i tak máme proti nejlepším týmům co dohánět. Opět velký dík našim fanouškům za podporu!

 


(Autor: Kvapil Martin | Datum: 18.06.2017 | Zdroj fotky: )Auto Hybeš Město pardubice AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Aigos - reklama

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C

Sezónní statistiky B-týmu ve Fortuna divizi C více

Se sezónou jsem spokojený, říká trenér U19 Pavel Němeček

Se sezónou jsem spokojený, říká trenér U19 Pavel Němeček více

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize

Statistiky ženského A-týmu ve 2. lize více

Kdo byl nejlepší přeloučský fotbalista? Kopal na Vinici!

Kdo byl nejlepší přeloučský fotbalista? Kopal na Vinici! více