Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-9 (2010) | 18.06.2017

U-9 na turnaji Jako Cup

Výsledky a hodnocení.


Sestava.

Bílá - Řehůřek, Němeček, Konstantin, Hanč, Čvančar, Novotný, Průša, Tomášek, Daněk.

Červená - Volný, Mlateček, Sadílek, Hilbert, Horák, Obermajer, Zetek, Moravec, Černý.

Pořadí.

1.Sparta Praha, 2.Wroclaw, 3. Hradec Králové, …………..14. FK Pardubice.

Výsledky.

Základní skupina : FK-Olomouc 5:6, FK-Hodonín 10:6, FK-Xaverov 4:9, FK-Náchod 11:3, FK-Liberec 3:17. Skupina 9-16 : FK-Vítkovice 6:6(prohra na penalty), FK-Dukla Praha 8:6, FK-Plzeň 5:6.

Turnaje se zúčastnilo celkem 24 oddílů. Každý stavěl dva týmy. Výsledky jednotlivých zápasů jsou součtem čtyř duelů, které mezi sebou odehráli.

V úvodu nás čekala velmi kvalitní Olomouc, kluci sice bojovali, z vítězství se však nakonec radoval soupeř. Je to škoda, určitě šlo uhrát remízu. Zápas s Hodonínem pro nás znamenal první tři body. Zato proti Xaverovu vůbec nic nešlo a byl to asi náš nejhorší výkon na turnaji. Výhra nad Náchodem byla povinnost. Zato Liberec nám dal školení, byl vidět velký rozdíl v šikovnosti, produktivitě a nasazení.  Bohužel se nám v sobotu postupně zranili tři hráči a do nedělní části nás již moc nezbylo. Ale kluci se nepoložili a sehráli další tři velice kvalitní zápasy. S Vítkovicemi urvali remízu, penaltový rozstřel nám ovšem nevyšel. S Duklou Praha to byl asi náš nejkvalitnější výkon a s lepší koncovkou mohl skončit i vyšším vítězstvím. Závěrečná prohra s Plzní o jednu branku znamenala konečné čtrnácté místo.

Určitě je škoda že se turnaje nemohli zúčastnit všichni naši hráči a další nedohráli. Možná by i celkové umístěním mohlo být lepší. Kluci se opravdu snažili a zaslouží pochvalu, ale i tak máme proti nejlepším týmům co dohánět. Opět velký dík našim fanouškům za podporu!

 


(Autor: Kvapil Martin | Datum: 18.06.2017 | Zdroj fotky: )Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP

Aigos - reklama

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem

Pozápasový rozhovor s Pavlem Sokolem více

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi

Komentovaný sestřih utkání proti Chrudimi více

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu

Divizní B tým mužů zahájil zimní přípravu více

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem

Beru to jako šanci prosadit se do 2. ligy, říká Jan Nikodem více