Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 09.08.2017

Derby bude předcházet bitva ve stolním fotbálku!

Generální partner FNL, společnost Fortuna, si je vědoma toho, že pondělní derby mezi FC Hradec Králové a FK Pardubice je velkou událostí. Již ve čtvrtek proběhne na jedná z hradeckých poboček zajímavá promo akce, kde fanoušci mohou získat vstupenku na utkání zdarma.


Derby, hrané v rámci 3. kola FNL před televizními kamerami, začne v pondělí 14. srpna 2017 v 18:00 hodin na hradeckém stadionu.  O několik dnů dřív ale dojde k "předzápasu", ve kterém bude mít každý ze soupeřů da své zástupce.


Ve čtvrtek 10.8.2017 se od 17:00 hod. střetnou v rámci akce Fotbál(k)ové derby za FC Hradec Králové brankář Radim Ottmar a útočník Jan Pázler, FK Pardubice budou reprezentovat středopolař Adam Fousek a útočník Dominik Fusek. Jejich vzájemný souboj se uskuteční ve čtvrtek 10. srpna 2017 na pobočce sázkové kanceláře FORTUNA, Pospíšilova tř. 31 a soutěžit se bude ve stolním fotbale, tak také v žonglování s molitanovým míček a třeba i ve vědomostních soutěžích.


Vše odstartuje v 17:00 hodin na pobočce sázkové kanceláře FORTUNA na Slezském předměstí. Odměnou pro fanoušky budou zajímavé ceny (šály, minidresy, minibary) obou klubů, včetně vstupenek na pondělní derby. Na dva nejlepší a nejšťastnější čekají originál dresy od obou celků. Soutěžící budou v průběhu akce odměňováni také FORTUNOU, která je generálním partnerem druholigové soutěže. Ta si pro ně připravila například volné tikety, a ti šťastní, kteří uhádnou přesný výsledek pondělního derby, si přijdou až na 2 tisíce korun.


A co by to bylo za derby bez závěrečné tiskové konference a následné autogramiády. Fanoušci se v druhé polovině akce mohou hráčů obou celků zeptat na osobní pocity před derby, na připravenost týmu nebo přímo na tip pondělního utkání. Podepisovány budou hráčské karty, bše bude moderovat a komentovat Pavel Schröfel.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 09.08.2017 | Zdroj fotky: )AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Aigos - reklama

Nad Hradcem jsme vedli, ale domácí zápas otočili

Nad Hradcem jsme vedli, ale domácí zápas otočili více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více

Musíme hodit prohru za hlavu, čeká nás další zápas, říká Pavel Černý

Musíme hodit prohru za hlavu, čeká nás další zápas, říká Pavel Černý více

Na úvod sezony těsná prohra béčka v Čáslavi

Na úvod sezony těsná prohra béčka v Čáslavi více