Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 19.09.2017

V sobotu přijede Žižkov. Jeden fanoušek je už na cestě!

V sobotu hrajeme proti Viktorii Žižkov. Utkání má výkop v 10:15 hod. a my věříme, že přijdete náš tým podpořit. Chcete důkaz, že utkání slibuje zajímavou podívanou? Tady je! Jeden z fanoušků žižkovského klubu se na utkání vydal v úterý ráno, rozhodl se totiž, že do Pardubic přijde pěšky!


banner

 

Fotbal je nejpopulárnější sport planety a lidé cestují na zápasy svého oblíbeného klubu různými způsoby. A jeden z příznivců Viktorie Žižkov, dokonce správce fanouškovské facebookové stránky We are Žižkov (profil zde), se rozhodl více než stokilometrovou vzdálenost mezi Žižkovem a Pardubicemi překonat při příležitosti sobotního druholigového utkání pěšky!

 

Fanoušek Pavel vyrazil v úterý v devět hodin ráno a pod článkem se můžete podívat na itinerář jeho cesty. Trasa Český Brod – Kolín – Kladruby – Pardubice má oddechové záchytné doby a my pochopitelně tomuto sportovním nadšenci držíme palce na jeho pouti, byť je to fanoušek hostujícího týmu. A protože i pardubický klub dokáže takové nadšení pro fotbal ocenit, na pana Pavla čeká v cíli volná vstupenka na hlavní tribunu našeho stadionu Pod Vinicí!  

 

Doufáme, že ani vy se nenecháte zahanbit a v sobotu na stadion dorazíte, neb to máte o poznání blíže, než hrdina předchozích odstavců. I na utkání proti Viktorii Žižkov si můžete vstupenky zakoupit v elektronické podobě. Duel proti slavnému klubu jistě přiláká větší počet fanoušků než obvykle a zakoupením vstupenky z domova se můžete vyhnout frontě u pokladny.

 

ELEKTRONICKOU VSTUPENKU SI MŮŽETE ZAKOUPIT ZDE

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 19.09.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau

Certus

Dětský den s FK Pardubice se blíží!

Dětský den s FK Pardubice se blíží! více

Neúspěšné varnsdorfské odpoledne

Neúspěšné varnsdorfské odpoledne více

Martin Šejvl: Rozhodly úvody obou poločasů

Martin Šejvl: Rozhodly úvody obou poločasů více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více