Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

FNL | 19.09.2017

V sobotu přijede Žižkov. Jeden fanoušek je už na cestě!

V sobotu hrajeme proti Viktorii Žižkov. Utkání má výkop v 10:15 hod. a my věříme, že přijdete náš tým podpořit. Chcete důkaz, že utkání slibuje zajímavou podívanou? Tady je! Jeden z fanoušků žižkovského klubu se na utkání vydal v úterý ráno, rozhodl se totiž, že do Pardubic přijde pěšky!


banner

 

Fotbal je nejpopulárnější sport planety a lidé cestují na zápasy svého oblíbeného klubu různými způsoby. A jeden z příznivců Viktorie Žižkov, dokonce správce fanouškovské facebookové stránky We are Žižkov (profil zde), se rozhodl více než stokilometrovou vzdálenost mezi Žižkovem a Pardubicemi překonat při příležitosti sobotního druholigového utkání pěšky!

 

Fanoušek Pavel vyrazil v úterý v devět hodin ráno a pod článkem se můžete podívat na itinerář jeho cesty. Trasa Český Brod – Kolín – Kladruby – Pardubice má oddechové záchytné doby a my pochopitelně tomuto sportovním nadšenci držíme palce na jeho pouti, byť je to fanoušek hostujícího týmu. A protože i pardubický klub dokáže takové nadšení pro fotbal ocenit, na pana Pavla čeká v cíli volná vstupenka na hlavní tribunu našeho stadionu Pod Vinicí!  

 

Doufáme, že ani vy se nenecháte zahanbit a v sobotu na stadion dorazíte, neb to máte o poznání blíže, než hrdina předchozích odstavců. I na utkání proti Viktorii Žižkov si můžete vstupenky zakoupit v elektronické podobě. Duel proti slavnému klubu jistě přiláká větší počet fanoušků než obvykle a zakoupením vstupenky z domova se můžete vyhnout frontě u pokladny.

 

ELEKTRONICKOU VSTUPENKU SI MŮŽETE ZAKOUPIT ZDE

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 19.09.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP

Top Centrum prodejna

Video: pozápasový rozhovor s Michalem Petráněm

Video: pozápasový rozhovor s Michalem Petráněm více

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu více

Kupte si permanentku na novou sezónu!

Kupte si permanentku na novou sezónu! více

Ve středu proběhla předsezónní tisková konference

Ve středu proběhla předsezónní tisková konference více