Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-10 (2008) | 04.10.2017

Kvalifikace Ondrášovka Cup.

Výsledky a hodnocení.


Sestava: Kosina, Březina, Čvančar, Hilbert, Jeřáb, Novotný, Průša, Tomášek, Valeš, Moravec, Sadílek.

Výsledky: FK - Cidlina 1:1, FK - Benešov 1:3, FK - Sparta Praha 3:3, FK - Viktorka Žižkov 5:1, FK - Vršovice 0:2, FK - Náchod 3:1, FK - Trutnov 6:2.

 

Umístění: 1. Sparta, 2. Vršovice, 3. Cidlina, 4. Pardubice, 5. Náchod, 6. Žižkov, 7. Benešov, 8. Trutnov.

Do kvalifikačního turnaje Ondrášovky jsme vstoupili remízou po bojovném výkonu s týmem RMSK Cidlina. Ovšem další zápas se nám hrubě nepovedl. Několik nevyužitých šancí a zbytečné chyby v obraně znamenalo ztrátu tří bodů a ty nám v konečném součtu opravdu chyběli! Výborný výkon kluci předvedli se Spartou. Dokázali smazat dvoubrankové vedení soupeře, dramatická koncovka a naše branka v poslední minutě znamenala další remízu. Na Žižkov naši hráči vlétli a rychle vstřelili tři branky, další šance však zůstaly nevyužity, soupeř vsítil gól a začal nám zatápět. Naštěstí se naše hra opět zlepšila a další dvě branky znamenaly jasnou výhru. Bohužel pak přišla prohra s Vršovicemi. Nutno uznat, soupeř byl opravdu lepší, potrestal naše chyby a do šancí nás vůbec nepouštěl. Výhra s Náchodem a Trutnovem potěšila, kluci hráli dobře, ale v tabulce nám patřilo až konečné čtvrté místo. A to na postup do hlavního turnaje nestačilo!

 

I přes nesplněný sen v podobě postupu bych nechtěl jen kritizovat, ale i naše hráče pochválit. Všichni bojovali a ukázali, že fotbal hrát umí. Je ale nutné na sobě dále usilovně pracovat a chtít se zlepšovat!

 

Velký dík patří rodičům za zajištění dopravy a neúnavné povzbuzování!


(Autor: Kvapil Martin | Datum: 04.10.2017 | Zdroj fotky: )AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Top Centrum prodejna

V generálce vysoká výhra proti Dobrovicím

V generálce vysoká výhra proti Dobrovicím více

Dynamický ticketing. Proč jsme k němu sáhli?

Dynamický ticketing. Proč jsme k němu sáhli? více

Přestupy uzavřeny, koho na jaře v týmu uvidíte?

Přestupy uzavřeny, koho na jaře v týmu uvidíte? více

Prodej vstupenek na derby zahájen!

Prodej vstupenek na derby zahájen! více