Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-10 (2009) | 04.10.2017

Kvalifikace Ondrášovka Cup.

Výsledky a hodnocení.


Sestava: Kosina, Březina, Čvančar, Hilbert, Jeřáb, Novotný, Průša, Tomášek, Valeš, Moravec, Sadílek.

Výsledky: FK - Cidlina 1:1, FK - Benešov 1:3, FK - Sparta Praha 3:3, FK - Viktorka Žižkov 5:1, FK - Vršovice 0:2, FK - Náchod 3:1, FK - Trutnov 6:2.

 

Umístění: 1. Sparta, 2. Vršovice, 3. Cidlina, 4. Pardubice, 5. Náchod, 6. Žižkov, 7. Benešov, 8. Trutnov.

Do kvalifikačního turnaje Ondrášovky jsme vstoupili remízou po bojovném výkonu s týmem RMSK Cidlina. Ovšem další zápas se nám hrubě nepovedl. Několik nevyužitých šancí a zbytečné chyby v obraně znamenalo ztrátu tří bodů a ty nám v konečném součtu opravdu chyběli! Výborný výkon kluci předvedli se Spartou. Dokázali smazat dvoubrankové vedení soupeře, dramatická koncovka a naše branka v poslední minutě znamenala další remízu. Na Žižkov naši hráči vlétli a rychle vstřelili tři branky, další šance však zůstaly nevyužity, soupeř vsítil gól a začal nám zatápět. Naštěstí se naše hra opět zlepšila a další dvě branky znamenaly jasnou výhru. Bohužel pak přišla prohra s Vršovicemi. Nutno uznat, soupeř byl opravdu lepší, potrestal naše chyby a do šancí nás vůbec nepouštěl. Výhra s Náchodem a Trutnovem potěšila, kluci hráli dobře, ale v tabulce nám patřilo až konečné čtvrté místo. A to na postup do hlavního turnaje nestačilo!

 

I přes nesplněný sen v podobě postupu bych nechtěl jen kritizovat, ale i naše hráče pochválit. Všichni bojovali a ukázali, že fotbal hrát umí. Je ale nutné na sobě dále usilovně pracovat a chtít se zlepšovat!

 

Velký dík patří rodičům za zajištění dopravy a neúnavné povzbuzování!


(Autor: Kvapil Martin | Datum: 04.10.2017 | Zdroj fotky: )Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan

Certus

Video: pozápasový rozhovor s Michalem Petráněm

Video: pozápasový rozhovor s Michalem Petráněm více

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu více

Kupte si permanentku na novou sezónu!

Kupte si permanentku na novou sezónu! více

Ve středu proběhla předsezónní tisková konference

Ve středu proběhla předsezónní tisková konference více