Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Přípravná utkání
Profile picture

U-10 (2009) | 04.10.2017

Kvalifikace Ondrášovka Cup.

Výsledky a hodnocení.


Sestava: Kosina, Březina, Čvančar, Hilbert, Jeřáb, Novotný, Průša, Tomášek, Valeš, Moravec, Sadílek.

Výsledky: FK - Cidlina 1:1, FK - Benešov 1:3, FK - Sparta Praha 3:3, FK - Viktorka Žižkov 5:1, FK - Vršovice 0:2, FK - Náchod 3:1, FK - Trutnov 6:2.

 

Umístění: 1. Sparta, 2. Vršovice, 3. Cidlina, 4. Pardubice, 5. Náchod, 6. Žižkov, 7. Benešov, 8. Trutnov.

Do kvalifikačního turnaje Ondrášovky jsme vstoupili remízou po bojovném výkonu s týmem RMSK Cidlina. Ovšem další zápas se nám hrubě nepovedl. Několik nevyužitých šancí a zbytečné chyby v obraně znamenalo ztrátu tří bodů a ty nám v konečném součtu opravdu chyběli! Výborný výkon kluci předvedli se Spartou. Dokázali smazat dvoubrankové vedení soupeře, dramatická koncovka a naše branka v poslední minutě znamenala další remízu. Na Žižkov naši hráči vlétli a rychle vstřelili tři branky, další šance však zůstaly nevyužity, soupeř vsítil gól a začal nám zatápět. Naštěstí se naše hra opět zlepšila a další dvě branky znamenaly jasnou výhru. Bohužel pak přišla prohra s Vršovicemi. Nutno uznat, soupeř byl opravdu lepší, potrestal naše chyby a do šancí nás vůbec nepouštěl. Výhra s Náchodem a Trutnovem potěšila, kluci hráli dobře, ale v tabulce nám patřilo až konečné čtvrté místo. A to na postup do hlavního turnaje nestačilo!

 

I přes nesplněný sen v podobě postupu bych nechtěl jen kritizovat, ale i naše hráče pochválit. Všichni bojovali a ukázali, že fotbal hrát umí. Je ale nutné na sobě dále usilovně pracovat a chtít se zlepšovat!

 

Velký dík patří rodičům za zajištění dopravy a neúnavné povzbuzování!


(Autor: Kvapil Martin | Datum: 04.10.2017 | Zdroj fotky: )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Aigos - reklama

V sobotu diváci na Vinici gól neviděli, body se dělily

V sobotu diváci na Vinici gól neviděli, body se dělily více

Končí podzim, kdo nastřílel nejvíc gólů a odehrál nejvíc minut?

Končí podzim, kdo nastřílel nejvíc gólů a odehrál nejvíc minut? více

Kvalifikovali jsme se na MČR v halové kopané

Kvalifikovali jsme se na MČR v halové kopané více

Česká televize točila profil Emila Tischlera

Česká televize točila profil Emila Tischlera více