Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

B-tým | 06.10.2017

V sobotu přijďte na Vinici - B-tým chce tři body!

I když má pardubický A-tým tento víkend volno, jeho hráči (alespoň někteří) si v sobotu neodpočinou. Dá se totiž čekat, že trenérské duo Košátko - Kovárník využije služeb fotbalistů prvního týmu v divizním utkání proti TJ Dvůr Králové nad Labem.


Divizní B-tým je po osmi kolech divize C na 9. místě tabulky a v sobotu bude chtít bodovat i proto, že před týdnem se mu nevydařil zápas ve Zbuzanech. Nedaleko Prahy naši hráči podlehli soupeři 0:5 (článek zde). Nyní ale přijíždí TJ Dvůr Králové nad Labem, poslední tým tabulky, který zatím nastřádal jenom 4 body.

 

Dá se čekat, že trenéři B-týmu využijí služeb „odpočívajících“ hráčů A-týmu a tak by se duel mohl stát atraktivní podívanou pro naše fanoušky. Navíc se utkání odehraje v čase, kdy jsou zvyklí na Vinici chodit. Duel 9. kola Fortuna divize C FK Pardubice B - TJ Dvůr Králové nad Labem se hraje v sobotu 7.10.2017 od 10:15 hod. na hlavním hřišti stadionu Pod Vinicí.

 

Přijďte našemu celku fandit!

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 06.10.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Strabag Město pardubice Kave bau Pardubický kraj

Certus

Několik aktualit z našeho klubu

Několik aktualit z našeho klubu více

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie více

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu!

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu! více

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže více