Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Zbrojovka
Profile picture

A-tým | 01.11.2017

Skvělé! Ladra a Surzyn v reprezentaci do 21 let!

V pondělí měl kromě trenéra seniorské reprezentace Karla Jarolíma (6 let hráč VCHZ Pardubice!) tiskovou konferenci také trenér repre U-21 Vítězslav Lavička. Vyjmenoval svou sestavu pro kvalifikační utkání proti San Marinu a Moldavsku a radostnou zprávou pro nás je, že v týmu má i dva pardubické fotbalisty!


Fotbalová reprezentace do 21 let se v kvalifikaci o postup na ME 2019 střetne 11. listopadu od 15:30 se San Marinem a následně se o tři dny později představí na hřišti Moldavska. Trenér Vítězslav Lavička v pondělí zveřejnil nominaci na tato utkání a po domácí remíze s Běloruskem a vysoké prohře 1:5 v Chorvatsku v úvodu kvalifikace o ME této věkové kategorie sáhl trenér ke změnám v kádru.

 

Tým přišel o hlavní hvězdu, útočníka Václava Černého. A místo Černého dostane šanci Tomáš Ladra. "Ladra má podobné předpoklady jako Vašek a je to pro něj šance," řekl k této změně Lavička. Kromě ofenzivního hráče je v sestavě také Michal Surzyn, který od léta pravidelně nastupuje v obraně FK Pardubice.

 

Za zmínku stojí také to, že v nominaci je rovněž Jan Stejskal, odchovanec pardubického fotbalu, který aktuálně bojuje v barvách Převýšova. Jistě si pamatujete, že před rokem byl v FK Pardubice na hostování, bohužel se vážně zranil, ale nyní je již v plné formě zpátky.

 

Všem nominovaných gratulujeme a držíme palce!

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 01.11.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Farmet

Video: pozápasový rozhovor s Michalem Petráněm

Video: pozápasový rozhovor s Michalem Petráněm více

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu více

Kupte si permanentku na novou sezónu!

Kupte si permanentku na novou sezónu! více

Ve středu proběhla předsezónní tisková konference

Ve středu proběhla předsezónní tisková konference více