Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Přípravná utkání
Profile picture

A-tým | 01.11.2017

Skvělé! Ladra a Surzyn v reprezentaci do 21 let!

V pondělí měl kromě trenéra seniorské reprezentace Karla Jarolíma (6 let hráč VCHZ Pardubice!) tiskovou konferenci také trenér repre U-21 Vítězslav Lavička. Vyjmenoval svou sestavu pro kvalifikační utkání proti San Marinu a Moldavsku a radostnou zprávou pro nás je, že v týmu má i dva pardubické fotbalisty!


Fotbalová reprezentace do 21 let se v kvalifikaci o postup na ME 2019 střetne 11. listopadu od 15:30 se San Marinem a následně se o tři dny později představí na hřišti Moldavska. Trenér Vítězslav Lavička v pondělí zveřejnil nominaci na tato utkání a po domácí remíze s Běloruskem a vysoké prohře 1:5 v Chorvatsku v úvodu kvalifikace o ME této věkové kategorie sáhl trenér ke změnám v kádru.

 

Tým přišel o hlavní hvězdu, útočníka Václava Černého. A místo Černého dostane šanci Tomáš Ladra. "Ladra má podobné předpoklady jako Vašek a je to pro něj šance," řekl k této změně Lavička. Kromě ofenzivního hráče je v sestavě také Michal Surzyn, který od léta pravidelně nastupuje v obraně FK Pardubice.

 

Za zmínku stojí také to, že v nominaci je rovněž Jan Stejskal, odchovanec pardubického fotbalu, který aktuálně bojuje v barvách Převýšova. Jistě si pamatujete, že před rokem byl v FK Pardubice na hostování, bohužel se vážně zranil, ale nyní je již v plné formě zpátky.

 

Všem nominovaných gratulujeme a držíme palce!

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 01.11.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Farmet

V sobotu diváci na Vinici gól neviděli, body se dělily

V sobotu diváci na Vinici gól neviděli, body se dělily více

Končí podzim, kdo nastřílel nejvíc gólů a odehrál nejvíc minut?

Končí podzim, kdo nastřílel nejvíc gólů a odehrál nejvíc minut? více

Kvalifikovali jsme se na MČR v halové kopané

Kvalifikovali jsme se na MČR v halové kopané více

Česká televize točila profil Emila Tischlera

Česká televize točila profil Emila Tischlera více