Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-16 | 11.11.2017

Vysoká výhra U-16 nad Ústím nad Labem

V dohrávce jsme po dobrém výkonu a střeleckém probuzení ve druhé půli deklasovali Ústí nad Labem.


FK PARDUBICE – FK ÚSTÍ NAD LABEM 9:1 (2:1)

 

Branky: 28. Vítek (Paulus), 40. Koukola (Šimek), 46. Vítek (Kurka), 48. Paulus z pen. (Šimek), 49. Klímek, 51. Hajník, 62. Klímek (Kurka), 63. Klímek (Čermák), 64. Čermák (Almeida) – 16. soupeř.

 

Sestava FK PCE: Bureš (41. Horníček) – Kalaš, Koukola, Hajník, Kurka – Pithart (61. Koutský), Šimek (55. Almeida), Čermák, Vilím (46. Klímek) – Paulus, Vítek.

 

Po celé utkání jsme byli dominantní na míči, hráli jsme aktivně a vytvářeli si šance. Ty se nám ale v první půli opět nedařilo proměňovat a do vedení šel po špatném vyběhnutí našeho brankáře soupeř. Do přestávky se nám ale podařilo stav otočit. Do druhé půle jsme vletěli jako velká voda a konečně jsme zlomili prokletí v zakončení. Během deseti minut jsme vstřelili čtyři branky a zápas rozhodli. Do konce zápasu jsme pak vstřelili ještě další tři góly a zaslouženě vysoko zvítězili. Kluky chválíme za předvedený výkon, obrana pracovalal spolehlivě a soupeře prakticky nepustila do šance. V útočné fázi jsme se postupně zlepšovali a ve druhé půli nám do sítě spadla skoro každá střela na branku. Ústí jsme příliš do hry nepouštěli, svou frustraci si pak hráči soupeře zbytečně a nepochopitelně vybili za rozhodnutého stavu několika surovými zákroky daleko za hranicí běžné tvrdosti.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 11.11.2017 | Zdroj fotky: FK Pardubice )Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford

Aigos - reklama

Známe složení účastníků FNL pro příští sezónu

Známe složení účastníků FNL pro příští sezónu více

Pavel Sokol přestupuje do FK Pardubice!

Pavel Sokol přestupuje do FK Pardubice! více

Kupte si permanentku na novou sezónu!

Kupte si permanentku na novou sezónu! více

Až bude stadion, chtěli bychom o postup hrát, říká Zavřel

Až bude stadion, chtěli bychom o postup hrát, říká Zavřel více