Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-16 | 11.11.2017

Vysoká výhra U-16 nad Ústím nad Labem

V dohrávce jsme po dobrém výkonu a střeleckém probuzení ve druhé půli deklasovali Ústí nad Labem.


FK PARDUBICE – FK ÚSTÍ NAD LABEM 9:1 (2:1)

 

Branky: 28. Vítek (Paulus), 40. Koukola (Šimek), 46. Vítek (Kurka), 48. Paulus z pen. (Šimek), 49. Klímek, 51. Hajník, 62. Klímek (Kurka), 63. Klímek (Čermák), 64. Čermák (Almeida) – 16. soupeř.

 

Sestava FK PCE: Bureš (41. Horníček) – Kalaš, Koukola, Hajník, Kurka – Pithart (61. Koutský), Šimek (55. Almeida), Čermák, Vilím (46. Klímek) – Paulus, Vítek.

 

Po celé utkání jsme byli dominantní na míči, hráli jsme aktivně a vytvářeli si šance. Ty se nám ale v první půli opět nedařilo proměňovat a do vedení šel po špatném vyběhnutí našeho brankáře soupeř. Do přestávky se nám ale podařilo stav otočit. Do druhé půle jsme vletěli jako velká voda a konečně jsme zlomili prokletí v zakončení. Během deseti minut jsme vstřelili čtyři branky a zápas rozhodli. Do konce zápasu jsme pak vstřelili ještě další tři góly a zaslouženě vysoko zvítězili. Kluky chválíme za předvedený výkon, obrana pracovalal spolehlivě a soupeře prakticky nepustila do šance. V útočné fázi jsme se postupně zlepšovali a ve druhé půli nám do sítě spadla skoro každá střela na branku. Ústí jsme příliš do hry nepouštěli, svou frustraci si pak hráči soupeře zbytečně a nepochopitelně vybili za rozhodnutého stavu několika surovými zákroky daleko za hranicí běžné tvrdosti.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 11.11.2017 | Zdroj fotky: FK Pardubice )Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau

Aigos - reklama

Výhra nás určitě ještě posílí, říká Jan Řezníček

Výhra nás určitě ještě posílí, říká Jan Řezníček více

Rozstříleli jsme Vítkovice,  v tabulce jsme třetí

Rozstříleli jsme Vítkovice, v tabulce jsme třetí více

Trenér Jaroslav Novotný po utkání v Sokolově

Trenér Jaroslav Novotný po utkání v Sokolově více

V Sokolově branka nepadla, vezeme bod

V Sokolově branka nepadla, vezeme bod více