Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Zbrojovka
Profile picture

A-tým | 14.11.2017

Skácel, Zápotočný a spol. na Vinici už v pátek!

Těšíte se na náš poslední podzimní zápas v domácím prostředí? Pak musíme připomenout, že duel proti Příbrami se nebude hrát jako tradičně v sobotu, ale již o den dříve. Pátek 17. listopadu je totiž státním svátkem a tak tento termín využijeme k sehrání utkání 15. kola FNL!


banner

 

 

Pravda, počasí, zejména to dopolední, jasně naznačuje, že se zima blíží, ale páteční zápas FK Pardubice - 1. FK Příbram slibuje skvělou podívanou. Fanoušci fotbalu vědí, že příbramský celek na jaře sestoupil z nejvyšší soutěže, řada hráčů z něj odešla, nicméně zajímavá jména v kádru Středočechů najdeme.

 

Mediálně dobře známý trenér Josef Csaplár má k dispozici mj. trio zkušených borců: Rudolf Skácel, který působil v několika zahraničních ligách, Tomáš Zápotočný, o které platí totéž, navíc nás v minulé sezóně trápil v dresu Baníku, a slovenský fotbalista Peter Grajciar, jehož jméno si pamatujete ze Slavie i ze Sparty. Poslední sezóny strávil v Polsku a před tou aktuální posílil našeho pátečního soupeře.

 

Navíc půjde o souboj sousedů v tabulce. Pardubický tým je na skvělém 4. místě, ale tlačí se na něj právě Příbram, která na Pardubáky ztrácí z páté pozice jen dva body. Čili půjde o hodně. Navíc, toto kolo uzavře polovinu soutěže, a bude tak chvilka na bilancování, utkání, které na účastníky FNL čeká za týden, už je předehrávka jarní části.

 

Nezapomeňte, s 1. FK Příbram se pardubický tým střetne již v pátek, 17.11.2017, oba celky nastoupí na trávník stadionu Pod Vinicí v 10:15 hod. Pro koupi vstupenek můžete opět využít online předprodej (banner v odkazu pod článkem, nebo na titulní straně našeho webu).

 

 

f

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 14.11.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Top Centrum prodejna

Video: pozápasový rozhovor s Michalem Petráněm

Video: pozápasový rozhovor s Michalem Petráněm více

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu

Vladimír Pitter: Chceme navázat na předchozí sezónu více

Kupte si permanentku na novou sezónu!

Kupte si permanentku na novou sezónu! více

Ve středu proběhla předsezónní tisková konference

Ve středu proběhla předsezónní tisková konference více