Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Přípravná utkání
Profile picture

A-tým | 14.11.2017

Skácel, Zápotočný a spol. na Vinici už v pátek!

Těšíte se na náš poslední podzimní zápas v domácím prostředí? Pak musíme připomenout, že duel proti Příbrami se nebude hrát jako tradičně v sobotu, ale již o den dříve. Pátek 17. listopadu je totiž státním svátkem a tak tento termín využijeme k sehrání utkání 15. kola FNL!


banner

 

 

Pravda, počasí, zejména to dopolední, jasně naznačuje, že se zima blíží, ale páteční zápas FK Pardubice - 1. FK Příbram slibuje skvělou podívanou. Fanoušci fotbalu vědí, že příbramský celek na jaře sestoupil z nejvyšší soutěže, řada hráčů z něj odešla, nicméně zajímavá jména v kádru Středočechů najdeme.

 

Mediálně dobře známý trenér Josef Csaplár má k dispozici mj. trio zkušených borců: Rudolf Skácel, který působil v několika zahraničních ligách, Tomáš Zápotočný, o které platí totéž, navíc nás v minulé sezóně trápil v dresu Baníku, a slovenský fotbalista Peter Grajciar, jehož jméno si pamatujete ze Slavie i ze Sparty. Poslední sezóny strávil v Polsku a před tou aktuální posílil našeho pátečního soupeře.

 

Navíc půjde o souboj sousedů v tabulce. Pardubický tým je na skvělém 4. místě, ale tlačí se na něj právě Příbram, která na Pardubáky ztrácí z páté pozice jen dva body. Čili půjde o hodně. Navíc, toto kolo uzavře polovinu soutěže, a bude tak chvilka na bilancování, utkání, které na účastníky FNL čeká za týden, už je předehrávka jarní části.

 

Nezapomeňte, s 1. FK Příbram se pardubický tým střetne již v pátek, 17.11.2017, oba celky nastoupí na trávník stadionu Pod Vinicí v 10:15 hod. Pro koupi vstupenek můžete opět využít online předprodej (banner v odkazu pod článkem, nebo na titulní straně našeho webu).

 

 

f

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 14.11.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro

Top Centrum prodejna

V sobotu diváci na Vinici gól neviděli, body se dělily

V sobotu diváci na Vinici gól neviděli, body se dělily více

Končí podzim, kdo nastřílel nejvíc gólů a odehrál nejvíc minut?

Končí podzim, kdo nastřílel nejvíc gólů a odehrál nejvíc minut? více

Kvalifikovali jsme se na MČR v halové kopané

Kvalifikovali jsme se na MČR v halové kopané více

Česká televize točila profil Emila Tischlera

Česká televize točila profil Emila Tischlera více