Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-11 (2007) | 15.12.2017

Harmonogram na leden - březen 2018

Zde najdete plán tréninků, turnajů a zápasů v prvních třech měsících roku 2018.


 

LEDEN

1

PO

 

2

UT

 

3

ST

Hala Ohrazenice 17:00-18:30

4

CT

UMT Ohrazenice 16:00-17:30

5

PA

 

6

SO

Turnaj Dašická (2 týmy)

7

NE

 

8

PO

Hala Dašická 15:45-17:00

9

UT

 

10

ST

Hala Ohrazenice 17:00-18:30

11

CT

UMT Ohrazenice 16:00-17:30

12

PA

 

13

SO

 

14

NE

 

15

PO

Aquacentrum Pradubice 18:00-19:00

16

UT

 

17

ST

Hala Ohrazenice 17:00-18:30

18

CT

UMT Ohrazenice 16:00-17:30

19

PA

 

20

SO

 

21

NE

Turnaj Vysoké Mýto

22

PO

Hala Dašická 15:45-17:00

23

UT

 

24

ST

Hala Ohrazenice 17:00-18:30

25

CT

UMT Ohrazenice 16:00-17:30

26

PA

 

27

SO

PÚ Bohemians Praha

28

NE

 

29

PO

Aquacentrum Pardubice 18:00-19:00

30

UT

 

31

ST

Hala Ohrazenice 17:00-18:30

 

 

ÚNOR

1

CT

UMT Ohrazenice 16:00-17:30

2

PA

 

3

SO

UMT Zbuzany

4

NE

Turnaj Chrudim

5

PO

Aquacentrum Pardubice 18:00-19:00

6

UT

 

7

ST

Hala Ohrazenice 17:00-18:30

8

CT

UMT Ohrazenice 16:00-17:30

9

PA

 

10

SO

Turnaj Dašická (2 týmy)

11

NE

 

12

PO

Hala Dašická 15:45-17:00

13

UT

 

14

ST

Hala Ohrazenice 17:00-18:30

15

CT

Miniturnaj Hradec Králové 16:15

16

PA

 

17

SO

Turnaj Hradec Králové

18

NE

Turnaj Hradec Králové

19

PO

Hala Dašická 15:45-17:00

20

UT

 

21

ST

Soustředění Horní Bradlo

22

CT

Soustředění Horní Bradlo

23

PA

Soustředění Horní Bradlo 

24

SO

Soustředění Horní Bradlo 

25

NE

Soustředění Horní Bradlo 

26

PO

Hala Dašická 15:45-17:00

27

UT

 

28

ST

Hala Ohrazenice 17:00-18:30

 

 

BŘEZEN

1

CT

UMT Ohrazenice 16:00-17:30

2

PA

 

3

SO

Turnaj Rychnov nad Kněžnou

4

NE

Turnaj Chrudim

5

PO

Hala Dašická 15:45-17:00

6

UT

 

7

ST

Hala Ohrazenice 17:00-18:30

8

CT

UMT Ohrazenice 16:00-17:30

9

PA

 

10

SO

 

11

NE

 

12

PO

 

13

UT

 

14

ST

 

15

CT

 

16

PA

 

17

SO

 

18

NE

 

19

PO

Vinice 16:30-18:00

20

UT

Vinice 16:00-17:30

21

ST

 

22

CT

UMT Ohrazenice 16:00-17:30

23

PA

 

24

SO

 

25

NE

Turnaj Choceň

26

PO

Vinice 16:30-18:00

27

UT

Vinice 16:00-17:30

28

ST

 

29

CT

Vinice 16:00-17:30

30

PA

 

31

SO

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 15.12.2017 | Zdroj fotky: )



Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice

Farmet

Výhra nás určitě ještě posílí, říká Jan Řezníček

Výhra nás určitě ještě posílí, říká Jan Řezníček více

Rozstříleli jsme Vítkovice,  v tabulce jsme třetí

Rozstříleli jsme Vítkovice, v tabulce jsme třetí více

Trenér Jaroslav Novotný po utkání v Sokolově

Trenér Jaroslav Novotný po utkání v Sokolově více

V Sokolově branka nepadla, vezeme bod

V Sokolově branka nepadla, vezeme bod více