Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-11 (2007) | 15.12.2017

Harmonogram na leden - březen 2018

Zde najdete plán tréninků, turnajů a zápasů v prvních třech měsících roku 2018.


 

LEDEN

1

PO

 

2

UT

 

3

ST

Hala Ohrazenice 17:00-18:30

4

CT

UMT Ohrazenice 16:00-17:30

5

PA

 

6

SO

Turnaj Dašická (2 týmy)

7

NE

 

8

PO

Hala Dašická 15:45-17:00

9

UT

 

10

ST

Hala Ohrazenice 17:00-18:30

11

CT

UMT Ohrazenice 16:00-17:30

12

PA

 

13

SO

 

14

NE

 

15

PO

Aquacentrum Pradubice 18:00-19:00

16

UT

 

17

ST

Hala Ohrazenice 17:00-18:30

18

CT

UMT Ohrazenice 16:00-17:30

19

PA

 

20

SO

 

21

NE

Turnaj Vysoké Mýto

22

PO

Hala Dašická 15:45-17:00

23

UT

 

24

ST

Hala Ohrazenice 17:00-18:30

25

CT

UMT Ohrazenice 16:00-17:30

26

PA

 

27

SO

PÚ Bohemians Praha

28

NE

 

29

PO

Aquacentrum Pardubice 18:00-19:00

30

UT

 

31

ST

Hala Ohrazenice 17:00-18:30

 

 

ÚNOR

1

CT

UMT Ohrazenice 16:00-17:30

2

PA

 

3

SO

UMT Zbuzany

4

NE

Turnaj Chrudim

5

PO

Hala Dašická 15:45-17:00

6

UT

 

7

ST

Hala Ohrazenice 17:00-18:30

8

CT

UMT Ohrazenice 16:00-17:30

9

PA

 

10

SO

Turnaj Dašická (2 týmy)

11

NE

 

12

PO

Hala Dašická 15:45-17:00

13

UT

 

14

ST

Hala Ohrazenice 17:00-18:30

15

CT

UMT Ohrazenice 16:00-17:30

16

PA

 

17

SO

Turnaj Hradec Králové

18

NE

Turnaj Hradec Králové

19

PO

Hala Dašická 15:45-17:00

20

UT

 

21

ST

Soustředění Horní Bradlo

22

CT

Soustředění Horní Bradlo

23

PA

Soustředění Horní Bradlo 

24

SO

Soustředění Horní Bradlo 

25

NE

Soustředění Horní Bradlo 

26

PO

Hala Dašická 15:45-17:00

27

UT

 

28

ST

Hala Ohrazenice 17:00-18:30

 

 

BŘEZEN

1

CT

UMT Ohrazenice 16:00-17:30

2

PA

 

3

SO

Turnaj Rychnov nad Kněžnou

4

NE

Turnaj Chrudim

5

PO

Hala Dašická 15:45-17:00

6

UT

 

7

ST

Hala Ohrazenice 17:00-18:30

8

CT

UMT Ohrazenice 16:00-17:30

9

PA

 

10

SO

 

11

NE

 

12

PO

 

13

UT

 

14

ST

 

15

CT

 

16

PA

 

17

SO

 

18

NE

 

19

PO

Vinice 16:30-18:00

20

UT

Vinice 16:00-17:30

21

ST

 

22

CT

UMT Ohrazenice 16:00-17:30

23

PA

 

24

SO

 

25

NE

Turnaj Choceň

26

PO

Vinice 16:30-18:00

27

UT

Vinice 16:00-17:30

28

ST

 

29

CT

Vinice 16:00-17:30

30

PA

 

31

SO

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 15.12.2017 | Zdroj fotky: )



Město pardubice Meritbau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford

Top Centrum prodejna

Cenné dva body přivezl dorost U-19 ze Slovácka

Cenné dva body přivezl dorost U-19 ze Slovácka více

Žákovské týmy v pondělním Pardubickém deníku!

Žákovské týmy v pondělním Pardubickém deníku! více

Penaltová výhra rezervy nad Brandýsem

Penaltová výhra rezervy nad Brandýsem více

Pozápasový rozhovor s Antonínem Křapkou

Pozápasový rozhovor s Antonínem Křapkou více