Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

U-10 (2008) | 16.12.2017

Opět pouze čtvrtí.

Výsledky a hodnocení.


Sestava:  Kosina, Černý, Juris, Knajfl, Holčapek, Hanč, Valeš, Čvančar, Průša.

Výsledky: FK-Jesenice 5: 0, FK-Velké Meziříčí 4: 1, FK-Hlinsko 1: 5, FK Lednice 2: 1. Semifinále FK-Žďár n / Sázavou 2:4. O třetí místo FK-Stolany 0: 3.

Pořadí: 1.Hlinsko, 2.Žďár, 3.Stolany, 4.Pardubice ...............

 

Do turnaje jsme vstoupily výhrou a i druhý zápas se nám povedl. Ovšem pak přišla studená sprcha s Hlinskem, vůbec jsme nestíhali a zaslouženě prohráli. Výhra s Lednicí po velmi dobrém výkonu nám zajistila postup do semifinále. Do toho jsme vstoupili výborně a brzy vedli o dvě branky. Bohužel soupeř nejen srovnal, ale využil na rozdíl od nás i další šance a radoval se z postupu do finále. Duel o bronz byl dlouho vyrovnaný, ale neskutečná výšková převaha hráčů Stolan se nakonec ukázala jako rozhodující a zbylo na nás pouze čtvrté místo. Klukům nelze dnes upřít snahu a všichni bojovali. Bohužel nedostatků v naší hře je pořád hodně a i koncovka je naší velkou slabinou. Výrazně se střelecky dnes prosadil pouze Průša. Gratulace Matyášovi Jurisovi za cenu pro nejlepšího hráče turnaje. 

 


(Autor: Kvapil Martin | Datum: 16.12.2017 | Zdroj fotky: )ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice Meritbau Pardubický kraj

Top Centrum prodejna

Cenné dva body přivezl dorost U-19 ze Slovácka

Cenné dva body přivezl dorost U-19 ze Slovácka více

Žákovské týmy v pondělním Pardubickém deníku!

Žákovské týmy v pondělním Pardubickém deníku! více

Penaltová výhra rezervy nad Brandýsem

Penaltová výhra rezervy nad Brandýsem více

Pozápasový rozhovor s Antonínem Křapkou

Pozápasový rozhovor s Antonínem Křapkou více