Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

A-tým | 20.12.2017

David Přibyl ukončil po dohodě smlouvu s FK Pardubice

Jedna z legend našeho týmu David Přibyl požádal vedení klubu FK Pardubice o ukončení smlouvy. Bylo mu vyhověno a tak se defenzivní fotbalista, který v dresu A-týmu týmu odehrál od roku 2010 v mistrovských utkáních 14.548 minut, s pardubickým druholigovým celkem loučí.


David Přibyl (nar. 11.12.1985) přišel do FK Pardubice z Hradce Králové v létě roku 2010, kdy klub prožíval jako vítěz divize roli nováčka v ČFL. Od začátku svého angažmá nastupoval na pravém kraji obrany. Několik sezón patřil ke stálicím sestavy a když klub slavil postup do 2. ligy, dokázal "Příba" v premiérové sezóně 2012/2013 nastřílet 5 branek! A byl dokonce autorem té úplně první, kterou KF Pardubice po postupu v soutěži vstřelil.

 

Před třemi roky ho však přibrzdila zranění, sezónu 2015/2016 vynechal zcela. O možnost návratu na hřiště poctivě bojoval a také se do sestavy vrátil, ovšem minutáž už nenavyšoval tak pravidelně, jako v předchozích letech. Přesto pokaždé, když nastoupil na trávník, odevzdával pro tým všechno. V mistrovských zápasech v dresu A-týmu (2. liga + pohár) nasbíral úctyhodných 14.548 minut!

 

V osobě Davida Přibyla odchází hráč, jenž pamatuje nelehkou cestu našeho klubu z ČFL do druhé nejvyšší soutěže, navíc hráč, který svou bojovností byl příkladem pro celou kabinu. I proto si zaslouží velké poděkování a přání toho nejlepšího do dalších let. Příbo, děkujeme! 

 

 

Utkání FK Pardubice - Bohemians 1905 (11.8.2012) v němž David Přibyl otevíral skóre

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 20.12.2017 | Zdroj fotky: Radek Klier )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Certus

Známe složení účastníků FNL pro příští sezónu

Známe složení účastníků FNL pro příští sezónu více

Pavel Sokol přestupuje do FK Pardubice!

Pavel Sokol přestupuje do FK Pardubice! více

Kupte si permanentku na novou sezónu!

Kupte si permanentku na novou sezónu! více

Až bude stadion, chtěli bychom o postup hrát, říká Zavřel

Až bude stadion, chtěli bychom o postup hrát, říká Zavřel více