Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání
Profile picture

Dorost | 03.01.2018

Smutná zpráva na úvod roku. Opustil nás Zdeněk Hanuš…

Smutná zpráva zasáhla třetí lednový den celý pardubický fotbal. Po těžké nemoci zemřel Zdeněk Hanuš, dříve hráč několika klubů v regionu a v posledních letech především trenér mládežnických celků FK Pardubice. Nikdy na něj, ani na dny a roky strávené s ním, nezapomeneme…


Zdeněk Hanuš (nar. 9.8.1963) je bývalý hráč a dlouholetý trenér, jenž v žákovské kategorii působil v TJ Klamoš, v dorosteneckém věku pak ve VCHZ Pardubice. Mezi dospělými hájil barvy SK Holice, SK Řečany nad Labem, Chlumce nad Cidlinou, FK Přelouč a v SK Rozhovice.

 

Po skončení hráčské kariéry se o své zkušenosti podělil s hráči SK Řečany nad Labem (dorost i muži), FK AS Pardubice, SK Převýšov, SK Rozhovice a od zimy 2010 působil v FK Pardubice. Nejdříve u seniorského B-týmu, následně vedl postupně všechny dorostenecké kategorie U16, U17, U18 a naposledy U19, kde působil až do června 2017.

 

Před dvěma roky byl u obrovského úspěchu pardubického dorosteneckého týmu U-17, který zvítězil ve vysoce prestižním Memoriálu Vlastislava Marečka a krátce poté dovedl s kolegou Zbyňkem Dujsíkem hráče také k vítězství v Československém poháru.

 

Dlouhé roky se v průběhu prvního lednového víkendu pořádal turnaj starých gard ve chvaletické a později v přeloučské sportovní hale, jehož se Zdeněk pravidelně účastnil. Letošní ročník, který se měl konat tuto sobotu je z pochopitelných důvodů zrušen.

 

Se Zdeňkem Hanušem odešel nejen zkušený kolega, ale především velký kamarád. Klub FK Pardubice vyjadřuje upřímnou soustrast jeho rodinným příslušníkům. Poslední rozloučení s naším kamarádem bude v pátek 12. ledna 2018 v 11,15 hodin v pardubickém krematoriu.

 

 f

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 03.01.2018 | Zdroj fotky: redakce )Pardubický kraj Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš

Certus

Párkrát mi slušně zatrnulo, neskrýval gólman Letáček po premiéře

Párkrát mi slušně zatrnulo, neskrýval gólman Letáček po premiéře více

Známe termín pohárového souboje proti Jablonci!

Známe termín pohárového souboje proti Jablonci! více

Ženský A-tým otočil utkání v Teplicích!

Ženský A-tým otočil utkání v Teplicích! více

V sobotu do Prostějova. A chceme odplatu!

V sobotu do Prostějova. A chceme odplatu! více