Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Olympia
Profile picture

U-16 | 14.01.2018

V první přípravě prohra U-16 se Slávií Praha

V prvním přípravném utkání jsme na UMT v Nymburku podlehli Slávii Praha.


FK PARDUBICE – SK SLAVIA PRAHA 1:3 (1:2)

 

Branky: 9. Vilím (Pithart) – 7., 18. z pen., 43. Soupeř

 

Sestava: Jedlička (41. Hlous) – Vondráček (41. Kalaš), Koukola (61. Slavík), Almeida (41. Hajník), Slavík (41. Hrnčíř) – Čermák (61. Pithart), Pithart (41. Březina), Netolický (41. Nguyen) – Vilím (41. Doleček), Vítek (61. Vilím), Koutský (41. Klímek)

 

V prvním přípravném utkání jsme narazili na jeden z nejlepších tuzemských týmů naší kategorie, který svoje kvality potvrdil i v tomto utkání. Slávisté byli po celý zápas lepší a vypracovali si více šancí, ale naši kluci se nemají za co stydět. Všechny tři branky jsme inkasovali bohužel po našich školáckých chybách, kdy jsme góly soupeři lacině darovali. Soupeř si svojí kvalitou vypracoval další šance, které neproměnil. Kluci zápas odmakali a odbojovali a snažili se situace řešit fotbalově, i když se ne vše podařilo. I my jsme si vypracovali několik dobrých šancí z kategorie vyložených, v první půli jsme neproměnili šanci na srovnání a chvíli před koncem další dvě možnosti ke snížení.


(Autor: FK Pardubice | Datum: 14.01.2018 | Zdroj fotky: FK Pardubice )Palent Zenpro Caha ČPP AUTO IN Ford AUTO IN Nissan Auto Hybeš Město pardubice

Farmet

Dětský den s FK Pardubice se blíží!

Dětský den s FK Pardubice se blíží! více

Neúspěšné varnsdorfské odpoledne

Neúspěšné varnsdorfské odpoledne více

Martin Šejvl: Rozhodly úvody obou poločasů

Martin Šejvl: Rozhodly úvody obou poločasů více

Výsledky našich týmů v minulém týdnu

Výsledky našich týmů v minulém týdnu více