Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání

FK Pardubice U-19

Tabulka

místo tým zápasy výhry remízy prohry skóre body
1. AC Sparta Praha AC Sparta Praha 21 17 0 4 56 : 26 49
2. FC Viktoria Plzeň FC Viktoria Plzeň 21 16 0 5 41 : 29 45
3. SK Slavia Praha SK Slavia Praha 21 13 0 8 43 : 30 40
4. FC Hradec Králové FC Hradec Králové 21 14 0 7 39 : 30 40
5. SK Sigma Olomouc SK Sigma Olomouc 21 13 0 8 45 : 27 39
6. FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 21 12 0 9 34 : 25 36
7. 1. FK Příbram 1. FK Příbram 21 11 0 10 34 : 29 34
8. FK Teplice FK Teplice 21 11 0 10 36 : 31 32
9. 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 21 11 0 10 32 : 30 31
10. MFK OKD Karviná MFK OKD Karviná 21 11 0 10 31 : 36 31
11. FC Fastav Zlín FC Fastav Zlín 21 10 0 11 29 : 29 29
12. FK Pardubice FK Pardubice 21 9 0 12 30 : 26 28
13. FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 21 8 0 13 54 : 51 28
14. FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 21 10 0 11 22 : 29 27
15. Dynamo České Budějovice Dynamo České Budějovice 21 8 0 13 25 : 40 25
16. SFC Opava SFC Opava 21 6 0 15 27 : 32 23
17. FC Vysočina Jihlava FC Vysočina Jihlava 21 6 0 15 25 : 39 22
18. FC Hlučín FC Hlučín 21 3 0 18 18 : 82 8

Rozpis zápasů

kolo datum výkop domácí výsledek hosté
1. kolo 13.08.2016 13:00 FK Pardubice U-19 2 : 1 FK Teplice
2. kolo 19.08.2016 11:00 FK Mladá Boleslav 0 : 1 FK Pardubice U-19
17. kolo 24.08.2016 13:00 1. FC Slovácko 0 : 0 FK Pardubice U-19
3. kolo 27.08.2016 13:00 FK Pardubice U-19 0 : 1 1. FK Příbram
4. kolo 03.09.2016 13:00 SFC Opava 3 : 2 FK Pardubice U-19
6. kolo 16.09.2016 14:00 FK Pardubice U-19 0 : 0 FC Fastav Zlín
7. kolo 24.09.2016 11:00 FC Vysočina Jihlava 1 : 4 FK Pardubice U-19
8. kolo 01.10.2016 11:00 FK Pardubice U-19 0 : 2 SK Sigma Olomouc
5. kolo 12.10.2016 11:00 FK Pardubice U-19 1 : 2 AC Sparta Praha
10. kolo 15.10.2016 12:30 FK Pardubice U-19 1 : 2 FC Viktoria Plzeň
9. kolo 19.10.2016 13:00 FC Baník Ostrava 2 : 0 FK Pardubice U-19
11. kolo 22.10.2016 12:00 Dynamo České Budějovice 3 : 2 FK Pardubice U-19
12. kolo 29.10.2016 13:00 FK Pardubice U-19 3 : 0 SK Slavia Praha
13. kolo 05.11.2016 13:00 FC Hlučín 2 : 4 FK Pardubice U-19
14. kolo 11.11.2016 12:30 FK Pardubice U-19 0 : 0 MFK OKD Karviná
15. kolo 19.11.2016 10:00 FC Hradec Králové 2 : 1 FK Pardubice U-19
16. kolo 26.11.2016 13:00 FK Pardubice U-19 5 : 2 FC Zbrojovka Brno
18. kolo 25.02.2017 11:00 FK Teplice 1 : 2 FK Pardubice U-19
19. kolo 04.03.2017 13:15 FK Pardubice U-19 2 : 0 FK Mladá Boleslav
20. kolo 10.03.2017 12:00 1. FK Příbram 1 : 0 FK Pardubice U-19
21. kolo 17.03.2017 11:00 FK Pardubice U-19 0 : 1 SFC Opava
23. kolo 01.04.2017 13:30 FC Fastav Zlín - : - FK Pardubice U-19
24. kolo 08.04.2017 13:30 FK Pardubice U-19 - : - FC Vysočina Jihlava
25. kolo 15.04.2017 11:00 SK Sigma Olomouc - : - FK Pardubice U-19
22. kolo 18.04.2017 11:00 AC Sparta Praha - : - FK Pardubice U-19
26. kolo 22.04.2017 12:00 FK Pardubice U-19 - : - FC Baník Ostrava
27. kolo 29.04.2017 11:00 FC Viktoria Plzeň - : - FK Pardubice U-19
28. kolo 05.05.2017 13:00 FK Pardubice U-19 - : - Dynamo České Budějovice
29. kolo 13.05.2017 11:00 SK Slavia Praha - : - FK Pardubice U-19
34. kolo 17.05.2017 13:00 FK Pardubice U-19 - : - 1. FC Slovácko
30. kolo 20.05.2017 13:00 FK Pardubice U-19 - : - FC Hlučín
31. kolo 27.05.2017 12:00 MFK OKD Karviná - : - FK Pardubice U-19
32. kolo 03.06.2017 10:15 FK Pardubice U-19 - : - FC Hradec Králové
33. kolo 10.06.2017 13:00 FC Zbrojovka Brno - : - FK Pardubice U-19

Aktální zápas

23. kolo | 01.04.2017, 13:30

FC Fastav Zlín logo pardubice


FC FASTAV ZLÍN

stadion Vl. Marečka - UMT

Aktální zápas

21. kolo | 17.03.2017

logo pardubice SFC Opava


0 : 1


Dorost U-19 opět vyhrál a potvrdil tři body z Teplic!

Dorost U-19 opět vyhrál a potvrdil tři body z Teplic! více

Martin Šejvl: Dostali jsme laciné góly

Martin Šejvl: Dostali jsme laciné góly více

O víkendu startuje divize, nabízíme rozpis B-týmu!

O víkendu startuje divize, nabízíme rozpis B-týmu! více

Solil s repre U-17 na kvalifikaci ME, Suchochleb náhradníkem

Solil s repre U-17 na kvalifikaci ME, Suchochleb náhradníkem více