Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání

FK Pardubice B

Tabulka

místo tým zápasy výhry remízy prohry skóre body
1. TJ Jiskra Ústí n. O. TJ Jiskra Ústí n. O. 18 14 0 4 33 : 13 41
2. FK Čáslav FK Čáslav 18 12 0 6 35 : 21 35
3. SK Vysoké Mýto SK Vysoké Mýto 16 12 0 4 26 : 13 35
4. TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice 18 12 0 6 43 : 20 34
5. FK Kolín FK Kolín 18 10 0 8 26 : 22 30
6. TJ Dvůr Králové n. L. TJ Dvůr Králové n. L. 18 11 0 7 21 : 29 29
7. Sportovní sdružení Ostrá Sportovní sdružení Ostrá 18 9 0 9 20 : 18 27
8. FK Turnov FK Turnov 17 8 0 9 33 : 32 26
9. FK Letohrad FK Letohrad 18 9 0 9 18 : 21 26
10. FK Kratonohy FK Kratonohy 18 8 0 10 29 : 26 24
11. FK Pardubice FK Pardubice 18 7 0 11 26 : 30 24
12. MFK Trutnov MFK Trutnov 18 7 0 11 26 : 32 22
13. Sparta Kutná Hora Sparta Kutná Hora 18 6 0 12 17 : 23 21
14. FC Přední Kopanina FC Přední Kopanina 18 7 0 11 27 : 41 21
15. TJ Spartak Chrastava TJ Spartak Chrastava 17 6 0 11 27 : 35 19
16. FK Náchod FK Náchod 18 4 0 14 22 : 53 12

Fortuna partner soutěže

Rozpis zápasů

kolo datum výkop domácí výsledek hosté
1. kolo 14.08.2016 17:00 FK Čáslav 1 : 0 FK Pardubice B
2. kolo 21.08.2016 17:00 FK Kolín 1 : 1 FK Pardubice B
3. kolo 27.08.2016 17:00 FK Pardubice B 0 : 3 FK Kratonohy
4. kolo 03.09.2016 17:00 TJ Sokol Živanice 2 : 2 FK Pardubice B
5. kolo 10.09.2016 17:00 FK Pardubice B 3 : 0 MFK Trutnov
6. kolo 17.09.2016 17:00 FC Přední Kopanina 3 : 2 FK Pardubice B
7. kolo 24.09.2016 16:30 FK Pardubice B 1 : 3 SK Vysoké Mýto
8. kolo 01.10.2016 16:30 FK Letohrad 5 : 0 FK Pardubice B
9. kolo 08.10.2016 16:00 FK Pardubice B 2 : 1 Sportovní sdružení Ostrá
10. kolo 16.10.2016 16:00 TJ Dvůr Králové n. L. 2 : 0 FK Pardubice B
11. kolo 22.10.2016 10:15 FK Pardubice B 1 : 1 TJ Spartak Chrastava
12. kolo 30.10.2016 14:30 FK Turnov 1 : 2 FK Pardubice B
13. kolo 06.11.2016 10:15 FK Pardubice B 6 : 1 FK Náchod
14. kolo 12.11.2016 10:15 Sparta Kutná Hora 2 : 0 FK Pardubice B
15. kolo 17.11.2016 10:30 FK Pardubice B 1 : 0 TJ Jiskra Ústí n. O.
16. kolo 12.03.2017 10:15 FK Pardubice B 2 : 2 FK Čáslav
17. kolo 18.03.2017 15:00 FK Pardubice B 1 : 1 FK Kolín
18. kolo 25.03.2017 10:15 FK Kratonohy 1 : 2 FK Pardubice B
19. kolo 02.04.2017 15:00 FK Pardubice B - : - TJ Sokol Živanice
20. kolo 09.04.2017 16:30 MFK Trutnov - : - FK Pardubice B
21. kolo 14.04.2017 11:00 FK Pardubice B - : - FC Přední Kopanina
22. kolo 22.04.2017 17:00 SK Vysoké Mýto - : - FK Pardubice B
23. kolo 29.04.2017 16:00 FK Pardubice B - : - FK Letohrad
24. kolo 06.05.2017 17:00 Sportovní sdružení Ostrá - : - FK Pardubice B
25. kolo 13.05.2017 16:00 FK Pardubice B - : - TJ Dvůr Králové n. L.
26. kolo 20.05.2017 17:00 TJ Spartak Chrastava - : - FK Pardubice B
27. kolo 27.05.2017 10:15 FK Pardubice B - : - FK Turnov
28. kolo 03.06.2017 17:00 FK Náchod - : - FK Pardubice B
29. kolo 10.06.2017 10:15 FK Pardubice B - : - Sparta Kutná Hora
30. kolo 17.06.2017 17:00 TJ Jiskra Ústí n. O. - : - FK Pardubice B

Aktální zápas

19. kolo | 02.04.2017, 15:00

logo pardubice TJ Sokol Živanice


TJ SOKOL ŽIVANICE

stadion Pod Vinicí

Aktální zápas

18. kolo | 25.03.2017

FK Kratonohy logo pardubice


1 : 2


Dorost U-19 opět vyhrál a potvrdil tři body z Teplic!

Dorost U-19 opět vyhrál a potvrdil tři body z Teplic! více

Martin Šejvl: Dostali jsme laciné góly

Martin Šejvl: Dostali jsme laciné góly více

O víkendu startuje divize, nabízíme rozpis B-týmu!

O víkendu startuje divize, nabízíme rozpis B-týmu! více

Solil s repre U-17 na kvalifikaci ME, Suchochleb náhradníkem

Solil s repre U-17 na kvalifikaci ME, Suchochleb náhradníkem více