Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání

FK Pardubice U-19

SK Slavia Praha FK Pardubice U-19 0 : 2 (0 : 0) FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19


1. dorostenecká liga 2014/2015 | 33. kolo | 23.05.2015 | SC Horní Počernice

Profile picture

38. a 39. kolo I.DL U19

Dva celky ze špičky tabulky, nejprve mistrovská Příbram a po ní třetí Slavia Praha, byly našími hostiteli na cestě nejvyšší domácí dorosteneckou soutěží.1.FK Příbram - FK Pardubice  4:0 (3:0)


Sestava
: Hrnčíř - Řehák (80. Žoček), Kejmar, Vávra, Staněk - Bulušek (65. Valenta), Müller, Málek, Uhlíř - Huf (70. Mayer), Formáček (75. Mužík).

Domácí byli lepším celkem, utkání pak rozhodla jejich produktivita z vytvořených šancí. I my jsme si dokázali vytvořit možnosti, ale  přečíslení 4:1, 3:1 a 2:1 jsme nedotáhli, šanci Hufa vychytal golman a sólo Formáčka se do branky nevešlo. Hrálo se za stálého deště na velmi těžkém terénu a novopečený mistr dorostenecké ligy U19 zaslouženě zvítězil. Za zmínku stojí i velmi přesný výkon sudího Houdka.

 

 

SK Slavia Praha - FK Pardubice  0:2 (0:0)


Branky
: Valenta (Málek), Mužík (Jirásek).

Sestava: Hrnčíř (46. Letáček) - Řehák, Matějka, Staněk, F. Pánek - Bulušek (83. Žoček), Jedlička, Málek, Uhlíř (35. Bydžovský) - Valenta (80. Jirásek), Mayer (46. Mužík).

První poločas měli domácí více ze hry, ale nevypracovali si žádnou možnost, zatímco my jsme měli po akci Buluška šanci Uhlířem, ale ten sám před golmanem pálil vedle. Po změně stran jsme převzali otěže hry my a postupně měl šanci Bulušek, Staněk hlavou a Valenta, ale všechny vychytal domácí brankář. Až tečovaná střela Málka a dorážka velmi dobře hrajícího Valenty znamenala posun skóre - 0:1. Domácí hru vyrovnali, ale šance stále nepřicházely. Ihned po nástupu na hříště se zmocnil míče mladík  Jirásek a na zlatém podnosu předložil dalšímu mladíkovi v sestavě Mužíkovi před prázdnou branku - 0:2. Pak nás již domácí zatlačili, dvě hlavičky prosvištěly těsně vedle naší branky a jednou skvěle zasáhl mladý Letáček, branku nám však nevstřelil ani nejlepší střelec celé soutěže Batka, a tak se kluci mohli radovat z překvapivého, ale za poctivý a kvalitní výkon ze  zcela zaslouženého vítězství na půdě favorita.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 25.05.2015 | Zdroj fotky: Radek Klier )


Vstupenky na utkání s Jabloncem v prodeji

Vstupenky na utkání s Jabloncem v prodeji více

Doufám, že kvůli fanouškům závěr sezóny zvládneme, tvrdí Dominik Kostka

Doufám, že kvůli fanouškům závěr sezóny zvládneme, tvrdí Dominik Kostka více

S podporou fanoušků to zvládneme, věří Emil Tischler

S podporou fanoušků to zvládneme, věří Emil Tischler více

I jedna výhra nám pomůže, řekl Jaroslav Novotný pro ČRo Pardubice

I jedna výhra nám pomůže, řekl Jaroslav Novotný pro ČRo Pardubice více