Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube gplus

Program utkání

FK Pardubice U-19

FK Pardubice U-19 FK Pardubice U-19 1 : 2 (0 : 0) FK Pardubice U-19 FK Jablonec


1. dorostenecká liga 2014/2015 | 34. kolo | 30.05.2015 | Stadion Ohrazenice

Profile picture

40. kolo I.DL U19

Hostili jsme družstvo Jablonce za účasti Předsedy FAČR pana Pelty. Na hráče to vliv nemělo, na ostatní aktéry pak zjevně blahodárný :). Před utkáním se zástupci akcionářů, pánové Jaroslav a Ladislav Novákové, jménem klubu "rozloučili" s dorazovými dorostenci ročníku 1996.FK Pardubice - FK Jablonec 97   1:2 (0:0)


Branka
: Bulušek.

Sestava FK PCE U19: Hrnčíř - Řehák (80. Mayer), Matějka, Staněk, F. Pánek - Bydžovský (60. Jirásek), Jedlička (75. Stránský), Málek, Uhlíř (75. Vávra) - Mužík, Bulušek.

 

V prvním poločase jsme měli více šancí ke vstřelení branky, ale Mužíka a Buluška vychytal golman a Uhlíř svoji tutovku zazdil vedle. I soupeř měl jednu možnost, ale skvěle zasáhl Hrnčíř a dorážka mířila nad branku. Ve druhé půli šli do vedení hosté po brejku a hned za pár vteřin po rohu svůj náskok navýšili na 0:2. Jenže vzápětí krásnou ranou snížil Bulušek - 1:2. Vyrovnat se nám v závěrečném tlaku nepodařilo - Mužík nedoklepl Jiráskovu hlavičku do prázdné branky, Stránského dělovku vyrazil golman, stejně jako Staňkovu pěknou hlavičku po rohovém kopu Málka. Chybělo nám dost hráčů ( Kovář, Kejmar, Valenta, Huf, Formáček, Koblížek, Valenta, Molek, Letáček ), přesto je  v posledním domácím utkání sezony 2014/2015 porážka zbytečná.

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 02.06.2015 | Zdroj fotky: )


Několik aktualit z našeho klubu

Několik aktualit z našeho klubu více

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie

Na Letním stadionu padl i mistr Belgie více

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu!

Tomáš Prorok: Věřím, že budu u toho, až budou hrát Pardubice ligu! více

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže

Výkonný výbor FAČR ukončil amatérské soutěže více