Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání

FK Pardubice

FK Ústí nad Labem FK Pardubice 4 : 1 (1 : 0) FK Pardubice FK Pardubice


FNL 2015/2016 | 7. kolo | 18.09.2015 | stadion Ústí n/L.

Profile picture

Z Ústí n/L. se náš A-tým vrací bez bodů

Se smutnou náladou se ze zápasu v Ústí nad Labem v pátek večer vracejí fotbalisté FK Pardubice. Prohráli s domácím týmem 1:4, když tři branky inkasovali v poslední půlhodině utkání.7. kol FNL

 

FK Ústí nad Labem - FK Pardubice 4:1 (1:0)

 

V prvním poločase neměli diváci příliš mnoho možností zhlédnout nějakou větší šanci. Pardubice mohly zavést jednobrankové vedení už ve třetí minutě, kdy Jan Řezníček zahlédl volnou svatyni domácího mužstva, ale Michal Zeman včas zareagoval. Jedna větší příležitost Army se naskytla Janu Králíkovi, který v patnácté minutě nastřelil břevno brány Pardubic.

 

Vstřelení gólu se ale fanoušci přece jen dočkali, a to až ve čtyřicáté čtvrté minutě. Gólem do šatny se prezentoval Antonín Hyčka, který z levé strany potrestal prázdnou bránu hostí a nastřelil pravou zadní tyč svatyně.

 

Druhý poločas začal vcelku v poklidném tempu, ale už v padesáté první minutě obdržel Deawon Kim žlutou kartu za nepřípustný faul. Následně se Pardubice ujaly míče a snažily se ze všech sil prostřelit brankáře Zachardu.

 

Vyrovnání se dostavilo zhruba o tři minuty později, když Petr Kudrna z těsné blízkosti překonal ústeckého gólmana a na světelné tabuli tak svítily dvě jedničky. Vyrovnané skóre se domácím nelíbilo a začali kombinovat na soupeřově polovině. Postupné kombinace přes přihrávky se nakonec vyplatily, do černého se trefil Jan Králík.

 

Ústí nad Labem se přesně trefilo následně ještě dvakrát. Nejprve se v šedesáté čtvrté minutě prosadil Tomáš Smola, který si s brankářem věděl rady. Poté upravil skóre na tabuli Filip Novotný střelou k levé zadní tyči.

 

Ve druhé části byli diváci také svědky dvou červených karet, které padly kvůli druhým žlutým napomenutím. Nejprve se červenalo na straně hostů v osmdesáté druhé minutě a to konkrétně u Vojtěcha Kakrdy. Následně inkasoval v nastaveném čase druhou žlutou kartu také domácí Adnan Zukić.

 

Po boji si nakonec Ústečtí na domácí půdě tři body ponechali. Pardubice se musí smířit s prohrou 1:4 a domů tak odjely s prázdnou. 

 

Fakta - branky: 44. Hyčka, 59. Králík, 64. Smola, 71. Novotný F. - 54. Kudrna. ŽK: 2:3 (Eliáš, Zukič - Kopřiva, Kim, Kakrda). ČK: 1:1 (Zukič - V. Kakrda). Rozhodčí: Houdek - Kubr, Koval. Delegát: Liba. Diváci: 1128.

 

Sestavy - Ústí: Zacharda - M. Zeman, Zukič, Vaněk, Šnirc - J. Peterka - Eliáš (60. F. Novotný), Králík (75. Miskovič), Martykán, Hyčka - Smola.
FK PCE: Knobloch - Kakrda V., Kopřiva, Pospíšil, Šejvl (77. Vencl) - Fousek, Jeřábek, KudrnaŘezníček, Kim (67. Pánek D.) - Petráň (65. Klátil).

 


(Autor: fnliga.cz | Datum: 18.09.2015 | Zdroj fotky: FK Ústí n/L. )


Chystá se 13. ročník kempu FK Pardubice

Chystá se 13. ročník kempu FK Pardubice více

Prodej vstupenek na Baník začíná, první na tahu jsou majitelé eFKaret

Prodej vstupenek na Baník začíná, první na tahu jsou majitelé eFKaret více

Je to teprve začátek cesty za záchranou, říká Ladislav Krobot

Je to teprve začátek cesty za záchranou, říká Ladislav Krobot více

V důležitém nedělním utkání jsme porazili Zlín!

V důležitém nedělním utkání jsme porazili Zlín! více