FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 9 : 0 (7 : 0) FK Pardubice U-19 B FK Letohrad

VČ přebor dorostu U-19 2015/2016 | 5. kolo | 06.09.2015 | Stadion Dolíček

Další jasná výhra U19 B

5. kolo VČP

FK Pardubice B - FK Letohrad  9:0 (7:0)

K dalšímu utkání nastoupil pardubický B dorost proti celku z Letohradu, který přijel s mladším ročníkem a na obrazu hry to bylo znát. Domácí hráči zcela ovládli hru a již ve 13. min. to bylo po brankách Panchártka, Fejla, Svatoně a Karvánka 4:0! V těchto fázích utkání na hřišti existovalo jen jedno mužstvo a tak po dalších gólech Zelenky, Spěváka a Machatého se skóre poločasu zastavilo na stavu 7:0, což bylo ještě milosrdné, neboť několik dalších vyložených šancí ještě zůstalo nevyužitých.

Do druhého poločasu pardubičtí nastoupili s pozměněnou sestavou a na obrazu hry se to projevilo velmi negativním způsobem. Začali kupit nepřesnosti a na hru obou mužstev se nedalo dívat. Přesto se ještě prosadili brankami Zelenky a Dostála a stanovili tak konečný výsledek na 9:0.

Trenér Hofman pochválil za předvedený výkon Kaštánka se Svatoněm.

Fakta - branky: Zelenka 2, Panchártek, Svatoň, Fejl, Spěvák, Machatý, Karvánek, Dostál. Rozhodčí: Čech z Dolan (Mrkvička, Čad). Bez karet. Diváků: 30.

Sestava FK PCE U19 B: Bartaloš (46. Švadlenka) - Novák, Karvánek, Kaštánek, Zelenka - Doležal (75. Cempírek), Svatoň, Spěvák, Fejl (46. Born) - Panchártek (46. Barbarič), Machatý (58. Dostál). Dále připraven Jantovský.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 09.09.2015 | Zdroj fotky: redakce FK )