FK Pardubice U-19 B

FK Pardubice U-19 B FK Pardubice U-19 B 4 : 1 (2 : 0) FK Pardubice U-19 B FC Olympia Hr. Králové

VČ přebor dorostu U-19 2015/2016 | 6. kolo | 13.09.2015 | Stadion Dolíček

I v pátém zápase se zrodila výhra B dorostu

Ve vítězném tažení Východočeským přeborem staršího dorostu pokračuje náš celek U-19 B. Tentokrát si v domácím prostředí poradil s Olympií Hradec Králové.

6. kolo VČP

FK Pardubice B - FC OLYMPIA Hradec Králové B  4:1 (2:0)

V dalším kole jsme přivítali celek Olympie Hradec Králové B, který byl našemu týmu důstojným soupeřem. Hosté se soustředili na obranu a hrozili protiútoky, se kterými si však naše obrana dokázala poradit. Stálou herní převahu a fotbalovost dokázali naši hráči využít ve 35 min., když výkop hostujícího brankáře zpracoval Víšek, vyslal do úniku Barbariče a ten střelou podle gólmana otevřel skóre 1:0. Ve 40 min. Doležal po akci Zelenky sám před brankou předvedl parádní odkop místo klidné koncovky do prázdné branky. Poločasový stav završil nekompromisní střelou ze skrumáže pod břevno Spěvák a upravil na 2:0.

Hned po zahájení druhého poločasu unikl po lajně Fejl, předložil míč před branku a Barbarič nezaváhal 3:0. V 74 min. Víšek našel na vápně číhajícího Spěváka a jeho střelu stačil gólman jen tečovat do branky 4:0. V 81 min. hosté korigovali na 4:1, když se hlavou po rohu prosadil Čižinský.

Je na zamyšlenou, že se opět po vystřídání hráčů z lavičky obraz naší hry radikálně změnil. Utápěli jsme se v nepřesnostech, zbrkle jsme se zbavovali míčů a tím hra upadla do průměru. Za předvedenou hru ale zaslouží pochvalu Spěvák, Víšek a Doležal.

Fakta - branky: 35. a 46. Barbarič, 45. a 74. Spěvák - 81. Čižinský. ŽK: 1:0. Rozhodčí: Smitka z Chrudimi (Pešek, Štěpánek). Diváků: 50.

Sestava FK PCE U19 B: Bartaloš - Novák (63. Karvánek), Batelka, Kaštánek, Zelenka - Doležal, Víšek, Spěvák, Fejl (86. Večeřílek) - Panchártek (66. Dostál), Barbarič (64. Cempírek). Dále připraveni Jantovský, Nepivoda.

(Autor: Lukáš Ouředník | Datum: 15.09.2015 | Zdroj fotky: redakce FK )